Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Lip düşünüyomusun Çöllü? Plaka panjurunu karbon yapacamda, alt çıtayı da yapsam liple sırıtır mı acaba? Bide şu pedal setine iyice kafayı taktım. Normal pedalları takarım diyor servis ama ayak dayama tam olmuyor onu yapamam diyor. Bahsettiğim pedal seti golf ün ki. :) Birde senin hoparlör çerçevelerinden sipariş verecem. Şuan sadece kol dayama var. + olarak Lip on panjur karbon kaplama pedal seti ve hoparlör çıtaları bunları ekstra yapacam. Daha sonra da cupra spoiler düşünüyorum. Garantiden sonra da İnş bi aksilik çıkmazsa Chip :) Bu arada [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] teşekkür ederim...:seat

Sende sağol alp..Bahsettiğin uygulamalar aracında hem çok şık duracak hemde daha fazla aracına ısınmanı sağlayacak uygulamalar..Güle güle ağız tadıyla binersin inşallah...

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
He geldim sana söyleyemiyorum korkumdan hemen yazılıyorsun oğlum:)
Öle 5 dakıka uğradık halledip ayrıldım,karşıda işim vardı o yüzden aramadım seni..Vallahi Hasan usta tornavidayı üstten koyuyor ufak kastırdımı kendiliğinden atıyor..öle tırnak kırma falan yok..çok basit..ıkı aynayı söküp takması 3 dakika almadı yani...

Hehe :D anladım abim hayırlı olsun tekrardan okadar kolaydı bizi niye korkutuyor neyse:)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Kendi Leonunu kardeşi ile değiştirip a3 e geçiş yapan yunus emre kardeşim piano black ayna kapaklarını aracı sadeleştirmek adına benim beyaz ayna kapakları ile değiştirelim demişti, bugun drğişimi gerçekleştirdik..Huzurlarınızda kendisine teşekkür ederim...@yek

y3yga3ed.jpg

a7eryqu4.jpg

8uhapapa.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 9758
Ekli dosyayı görüntüle 9759
Ulvicim kapakları çıkartırken sorun yaşadınız mı dün kaplatmak için servisteki arkadaşa çıkarması için gittim bana çok çabuk kulakları kırılıyor dedi çıkartırken kırmasak bile takarken muhakkak kırılıyor dedi. boyatmaya karar verdim bende..

Ulvicim kapakları çıkartırken sorun yaşadınız mı dün kaplatmak için servisteki arkadaşa çıkarması için gittim bana çok çabuk kulakları kırılıyor dedi çıkartırken kırmasak bile takarken muhakkak kırılıyor dedi. boyatmaya karar verdim bende..

Vallahi Muratcım selçuklada görüştük aynı mevzuyu merkez oto Hasan usta değişimi yaptı..Tornavidayı üstten takıp esnetmesiyle kapaklar attı kendini..4 ayna kapağını sökmesi takması 2-3 dakika sürmedi..Herhangi bir problem yaşamadık..
Bencede boyat çok şık duruyor...

servisteki arkadaş da öle söyledi ama çıkartmadan üzerinde boyansa olurmu acep..

servisteki arkadaş da öle söyledi ama çıkartmadan üzerinde boyansa olurmu acep..

Çıkarmadan boyanmaz kardeşim..piano blackde boya sonrası 2 yada 3 kat vernik atılıyor sıkıntılı olur o iş..Boyatmayı gözönüne aldıysan sökme işleminide almalısın ama işten anlayan biri yapmalı kardeşim...

Geri
Üst Alt