Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Lip düşünüyomusun Çöllü? Plaka panjurunu karbon yapacamda, alt çıtayı da yapsam liple sırıtır mı acaba? Bide şu pedal setine iyice kafayı taktım. Normal pedalları takarım diyor servis ama ayak dayama tam olmuyor onu yapamam diyor. Bahsettiğim pedal seti golf ün ki. :) Birde senin hoparlör çerçevelerinden sipariş verecem. Şuan sadece kol dayama var. + olarak Lip on panjur karbon kaplama pedal seti ve hoparlör çıtaları bunları ekstra yapacam. Daha sonra da cupra spoiler düşünüyorum. Garantiden sonra da İnş bi aksilik çıkmazsa Chip :) Bu arada [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] teşekkür ederim...:seat

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Lip düşünüyomusun Çöllü? Plaka panjurunu karbon yapacamda, alt çıtayı da yapsam liple sırıtır mı acaba? Bide şu pedal setine iyice kafayı taktım. Normal pedalları takarım diyor servis ama ayak dayama tam olmuyor onu yapamam diyor. Bahsettiğim pedal seti golf ün ki. :) Birde senin hoparlör çerçevelerinden sipariş verecem. Şuan sadece kol dayama var. + olarak Lip on panjur karbon kaplama pedal seti ve hoparlör çıtaları bunları ekstra yapacam. Daha sonra da cupra spoiler düşünüyorum. Garantiden sonra da İnş bi aksilik çıkmazsa Chip :) Bu arada @Duvi teşekkür ederim...:seat

walla lip yapıcamda ilk önce aracı basmam lazım onun içinde seat sport yay gerekli oda kolay bulunmuyor beklemedeyim.. :eek:key:

Eibach mi oluyor seatın yayları ? Yurtdışından falan bulunabilir sanırım...

Yok seat Sport fabrika seri nolu ama biraz tuzlu servise sordum 650 lira bakalım dışardan bulabilirsem çok daha iyi olucak olmadı son çare soğuk press namştain :eek:key:

Bonus karta 7 taksit yapıyorlar yedek parçalara doğuşta. Türkiye yollarında ne kadar mantıklı olur diye düşünüyorum. Aniden çukura düşebiliyosun. Aslında mantıklı yaptırılabilir.

Vay vay sen buralara gelmişsin güzel olmuş güle güle kullan ulvicimmmm :D merak ettim kırılmadan nasıl sökebildin ugrasınca oluyor galiba.

He geldim sana söyleyemiyorum korkumdan hemen yazılıyorsun oğlum:)
Öle 5 dakıka uğradık halledip ayrıldım,karşıda işim vardı o yüzden aramadım seni..Vallahi Hasan usta tornavidayı üstten koyuyor ufak kastırdımı kendiliğinden atıyor..öle tırnak kırma falan yok..çok basit..ıkı aynayı söküp takması 3 dakika almadı yani...

Geri
Üst Alt