Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Ön piano black boyalı panjur ve,pianoblack boyalı sis kapakları isteyen olursa takas karşılığı değişim yapabilirim..

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
bi çıkartsam kaplıcam zati ama expertis bile ayna kırıklarında kapağa tik atıyomuş servisteki çocuk iyi arkadaşım yane yoksa salladı dicem:kizgin:

Abi benim bildiğim camı söküyorsun sonra oradaki parçaları cıkartıyosun en son kapağa geliyorsun orada ya vida yada el ile yapmanız gerekiyordu o kısmı tam bilmiyorum eğer elle ise hafif hafif bastırın. Sonra boyattırın yada kaplatın boyattırmada çok para alıyorlar o yüzden kaplama daha iyi gözünüze kötü geldiğinde bir zaman sonra tut çek gelsin yırt at.

Ön piano black boyalı panjur ve,pianoblack boyalı sis kapakları isteyen olursa takas karşılığı değişim yapabilirim..

Arzu edersen benim tamponun (style tampon) ızgaralarda panjurda duruyor piano black olanlar ile değiştirebilirm..Sadeleştirmelere devam sanırım..Tani ayna kapakları gitti tavan folyo sokuldu sırıttı dimi:)

[MENTION=23987]Duvi[/MENTION] müsait bi zamanda hay hay başkanım :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Abi benim bildiğim camı söküyorsun sonra oradaki parçaları cıkartıyosun en son kapağa geliyorsun orada ya vida yada el ile yapmanız gerekiyordu o kısmı tam bilmiyorum eğer elle ise hafif hafif bastırın. Sonra boyattırın yada kaplatın boyattırmada çok para alıyorlar o yüzden kaplama daha iyi gözünüze kötü geldiğinde bir zaman sonra tut çek gelsin yırt at.
hasan naptın ne camı direk kapagı söküyosun be kardeşim alttan veya üstten tornavida veya spatula ince olanından tak yavaşka kanırt sonra hop kucakta .ama takarken kırılacak zannedyosun altta bi parça var acayip esniyo bastır tak oturyo

Geri
Üst Alt