Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

FotoÄŸraf0690[1].jpg
selçuk kardeş resim de gördüğün gibi aynannın iki ucunda tırnaklar var bide ortada bide en altta iki ucun dakileri kurtarınca gerisi geliyo zaten ama dikkatli çekmek lazım oynatarak yoksa kırılır [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION]

Ekli dosyalar

• FotoÄŸraf0690[1].jpg
    FotoÄŸraf0690[1].jpg
    80.3 KB · Görüntüleme: 38
Bu iyi oldu Bu makyajlı kasa nın değilmi ?
Abi kaplaticagin kisi emin ol kac tane sokmusturki benim o meshur kaplamaci bile yarim sakka surmedi sokmesi bak bidem emre abiylede konus onun beyaz ibizadaki kirmizi aynalari hatirliyorsun kaplamacim var demisti

Abi kaplaticagin kisi emin ol kac tane sokmusturki benim o meshur kaplamaci bile yarim sakka surmedi sokmesi bak bidem emre abiylede konus onun beyaz ibizadaki kirmizi aynalari hatirliyorsun kaplamacim var demisti

Ben kendim sökücem Onurum merağım ondan :eek:key:

[MENTION=23987]Duvi[/MENTION] Rica ederim başkanım çok yakıştı güle güle kullan ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
[MENTION=23987]Duvi[/MENTION] Rica ederim başkanım çok yakıştı güle güle kullan ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt