Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Duvi tarafından paylaşıldı.

1. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Arkadaşlar aracımı 18 mayıs da sıfır olarak doğuş otodan almıştım o gunden bu güne kadar kendime göre ufak tefek aksesuarlar ile görselliğini artırmaya çalıştım...Olmuştur yada olmamıştır belki ama sizlerlede paylaşmak istedim...Zaman buldukçada tabi bütçe dahilinde bir şeyler eklemeye devam edeceğim..

Aslanı kapıya çektik:eek::eek:

Resim 002.jpg
    Resim 001.jpg
    Resim 003.jpg

Eksoz ucu ile başladım ayrıca plaka çerçevesini sildim...

Resim 043.jpg Resim 044.jpg

Bunu beğendi. kaanoksuz bunu beğendi.
  2. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    plakalık app mi yoksa sadece kalın yazımı orjinalini mutlaka yanın da bulun dur trafikte başına dert açar polis le egzozu tek yapmışsın güzel olmuş ama çift tarafda yapabilirdin

3. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Yekta abiden devir aldığım bixenon farları,stabel marka ferrari korna,fren çakarı,sis çakarlarını,tavanın beyaz ampulleri antene led uygulaması ve plaka ampullerinin beyaz ampul ile değişimi...
    Resim 007.jpg Resim 011.jpg Resim 013.jpg Resim 031.jpg Resim 029.jpg

ss boy ve kaanoksuz bunu beğendi.
  4. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    anten harika olmuş iç lam balar plakalık beyaz mukemmel

Bunu beğendi. Duvi bunu beğendi.
  5. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Tamponu değişmek için öncesinde jant almak gerektiğini düşündüğümden tamponları bir süre daha değişemeyeceğim için dayanamayıp orjianal tapona lip uygulaması yaptırdım..ayrıca rakamının düşmesini beklemekten usanıp parayı bayılarak orjinal kol dayamayı aldım...

Resim 037.jpg Resim 036.jpg Resim 032.jpg

6. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    YEKTA ve Duvi bunu beğendi.
  7. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    kanıma giriyosun bu resimlerle :D

8. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    benim de vallah

9. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Kızımın bebek arabasını bagaja koyarken dışarının kirini pasınıda taşımaktan bıktım bagaj havuzu almaya karar verd,m..İnternette kartal tarafında bir yer buldum almaya gittim..Çıktığımda bagaj havuzuna ek olarak mugen marka cam rüzgarlıkları,3d havuzlu paspas takımı ve takmatik perdelerin sahibiydim..:D:D

Cam rüzgarlığını leonlara pek yakıştırmıyorlar ancak sunroof olmayan ve sigara içilen araçlarda özellikle kış aylarında ciddi katkı sağlıyor..onu düşünerek aldım..
    Bagaj havuzu malum kızım için aldım..
    3d havuzlu paspas takımını orda gördüm güzel duruyordu..Orjinal paspasın döşemeye geçen düğmesininde yırtılması nedeniyle kış aylarındada iyi olur düşüncesiyle alayım dedim..
    Takmatik perdeler ise yıne cam filmi yaptırana kadar seyahatlerimizde kızımın guneşten etkilenmemesi için aldım.Ancak çok hoş durdu,filme gerek dahi kalmadı dıye düşünüyorum..Fotografta camın kendı koyuluğu ıle beraber arka 3 camın renk tonunu siz değerlendirin...

Resim 017.jpg Resim 027.jpg Resim 041.jpg Resim 021.jpg Resim 019.jpg

10. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    ulvi kardeş camlar için statik perde deneye bilirsin özellikle uzun yolda mükemmel çoçuklar ve içerdekiler güneşten etkilken miyo

Sayfayı Paylaş