Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Siyahla beyazın Dansı olmuş Birde Jantları taksan Sen vazgeçemezsin bundan.. :)

Jantları takacam önümüzdeki hafta..Jant aldık takmak nasip olmadı arkadaş...
Hiç vaZgeçmiyorum da gardaş bakalım patron yurtdışına gitmiş indirimli rakamı bekliyorum ona göre netleşicek...Ama aslanımdan hiiiiç vazgeçemiyorum:(
Nasıl olacak bilemiyorum..

Eyvallah Gardaşım..Hakikaten benimde çok hoşuma gitti..

Kaplama işi aynalarda randumanlı olmuyor boya gayet güzel duruyor gardaş..

puhahapuhaha aynen tornavida bez:)

Bi deniyeyim bakalım gardaş biliyosun boyanın Dönüşü yok.. Gerçi Ali abide yapma diyor Ama kırmızıyada çok Yakışıyor piano black çerçeveden Anladım :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Kendi Leonunu kardeşi ile değişik a3 e geçiş yapan yunus emre kardeşim piano black ayna kapaklarını aracı sadeleştirmek adına benim beyaz ayna kapakları ile değişimi gerçekleştirdik..Huzurlarınızda kendisine teşekkür ederim...@yek

y3yga3ed.jpg

a7eryqu4.jpg

8uhapapa.jpg

Ekli dosyayı görüntüle 9758
Ekli dosyayı görüntüle 9759

Abi Allahını seviyorsan sök şu cam rüzgarlıklarını. :D Çok kötü duruyor ya. :(

Bi deniyeyim bakalım gardaş biliyosun boyanın Dönüşü yok.. Gerçi Ali abide yapma diyor Ama kırmızıyada çok Yakışıyor piano black çerçeveden Anladım :eek:key:

Bencede kırmızıya çok yakışıyor araban beyaz olsaydı Fr ağ aynalarıda şık duruyor gerek yok derdim...ama kırmızıya piano black daha çok yakışacaktır...

Vay vay sen buralara gelmişsin güzel olmuş güle güle kullan ulvicimmmm :D merak ettim kırılmadan nasıl sökebildin ugrasınca oluyor galiba.

Geri
Üst Alt