Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

servisteki arkadaş da öle söyledi ama çıkartmadan üzerinde boyansa olurmu acep..

Aman diyeyim muratciğim. Boya tozları aracın üstüne uçuyor. Araçtan uzak bir yerde yaptir o boyama islerini. Tecrübe ile sabittir.
Edit: imla

Çıkarmadan boyanmaz kardeşim..piano blackde boya sonrası 2 yada 3 kat vernik atılıyor sıkıntılı olur o iş..Boyatmayı gözönüne aldıysan sökme işleminide almalısın ama işten anlayan biri yapmalı kardeşim...
bi çıkartsam kaplıcam zati ama expertis bile ayna kırıklarında kapağa tik atıyomuş servisteki çocuk iyi arkadaşım yane yoksa salladı dicem:kizgin:

bi çıkartsam kaplıcam zati ama expertis bile ayna kırıklarında kapağa tik atıyomuş servisteki çocuk iyi arkadaşım yane yoksa salladı dicem:kizgin:

Doğrudur ama dediğim gibi öyle aman aman kırılacak gibi değil doğru yerden esnetilirse problem yaşamazsın diye düşünüyorum...

bu hafta uzun çalışıyorum (08-20) haftaya kaldı benim iş. bu arada gözlükleri taktırdım(filmleri)

bu hafta uzun çalışıyorum (08-20) haftaya kaldı benim iş. bu arada gözlükleri taktırdım(filmleri)

Allah kolaylık versin kardeşim...
Filmle daha bir hoş gözükmüştür gözüne...Hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim...

kardeşim bende korkuyordum çıkarınca kırılacak diye.böyle düşünürken benim ayna kırıldı .baktım çıkacak yerleri gördüm kendim öbürünü rahat çıkarıyorum çok basit ulvinin dedigi gibi işlem zor degil bende yarı yeni parçayı alcam bende boyatacak siyaha

kardeşim bende korkuyordum çıkarınca kırılacak diye.böyle düşünürken benim ayna kırıldı .baktım çıkacak yerleri gördüm kendim öbürünü rahat çıkarıyorum çok basit ulvinin dedigi gibi işlem zor degil bende yarı yeni parçayı alcam bende boyatacak siyaha

Paşa şunu detaylı bir anlatsanıza nerden nasıl söküyorsunuz..

[MENTION=23987]Duvi[/MENTION] sözüm sana da..

Geri
Üst Alt