Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon ama Hangisi?

Sunroof, hem aracin ferahlamasi icin guzel birsey hemde siz satarken kolay olur. Bence kesin eklettirin. Sonra pisman olursunuz

Merhabalar , ben otm benzinli lpg li megane dan leon dizel dsg ye geçtim aracım 30 k da yaklaşık 2 sene oldu. ben de çok km yapmıyorum. sonuçta dizeli yüksek fiyatla alıp yüksek satabiliyorsunuz. dizel olmasının en güzel avantajı istediğim zaman istediğim yere gidiyorum yakıtı düşünmüyorum en fazla yaksa 7 lt yakıyor ki uzun yolda 5.5 a kadar duşuyor bu. benzinle ilgili takmam diyorsanız fr 1.4 tsi performanslı kullanım açısından daha keyifli olacaktır.
Dizelle istediğin kadar rahat basıp gezmek hep keyif veriyor. en gıcık olduğum sıkıntısı kışın havanın 0 derecelere düştüğü durumlarda motor çok zor ısınıyor. onun için koltuk ısıtma bence eksik bir opsiyon... son olarak otomatik olmasa da olur derseniz düz alın 5 6 bin tl cepte kalsın

Yıllık 10k yı geçmiyorsanız dizele gerek yok bencede ki Fr müthiş bi seçenek Kesinlikle 1.4 Tsi Fr 'ı öneriyorum bende.

Dün FR dizel DSG 2.0 170 beygir aracı test edebidim, ellerinde benzinli fr yoktu test için. öncelikle otomatik araç rahatlık onu anladım, özellikle yoğun trafikte. Kendi Tipo aracım ile çorluya bir girdim saat 5.30 da aman allahım tek şerit yol 30 dk da zor çıktım dur kalk dur kalk yapa yapa ! Ame dizel dsg çok pahalı ve 10-15 bin km arasında kullanacağım için 1.4 fr tsi alacağım sanırım. Arabanın full donanım olması da büyük etken, ben güvenliği önemsiyorum bir kaza vs anında para değil benim ya da arabadaki sevdiklerimin canı daha önemli, bu yüzden boş style yerine full donanım fr alacağım ve dönüşe duyarlı xenon far opsiyonu ekleteceğim. Sunroof konusunda emin değilim, gereksiz masraf mı olur diyorum, nereden baksam 6-7 aylık benzin masrafım çıkar, ama bi yandan da arabaya hava katıyor.

Babamın araçta var sunroof yılda bir iki defa açabiliyorum kışın yağmur yazında güneşten o kapalı dursun klima bana yetiyor

Babamın araçta var sunroof yılda bir iki defa açabiliyorum kışın yağmur yazında güneşten o kapalı dursun klima bana yetiyor

Kışın yağmur yağmadığında sıcak fanı çalıştırdıktan sonra sunroofu arkadan açarak buğuyu önlüyorsunuz. Ve içeride havasız kalmıyorsunuz. Ilık havalarda 4 cam açsanız 1 sunroof etmez :) Ayrıca yazın akşamları da vazgeçilmezdir kendisi :) Şehiriçinde kullanırken hoş bir görüntü oluşuyor. Ayrıca ikinci elde daha hızlı satılmasını sağlıyor. Ayrıca bazı araçlarda 1600 liraya aldığınız sunroofu 2.elde +2000TL yüksek fiyata satabilirsiniz muadillerinden :)

Renk konusunda beyaz mı kırmızı mı dersiniz :) 2 si de hoşuma gidiyor fakat leonların %80 i beyaz sanırım etrafta gördüğüm. İleri de satarken kırmızı renk sıkıntı yaratır mı acaba?

Ve sonunda siparisi verdim. Leon larda ekstra bir indirim daha yapildi. 1.500 tl ek indirim listeye yansidi. 43.900 + sunroof 1800 + led xenon far 1000= 46700 tuttu, trafik sigortasi dahil 46.500 e anlastik.

Ve sonunda siparisi verdim. Leon larda ekstra bir indirim daha yapildi. 1.500 tl ek indirim listeye yansidi. 43.900 + sunroof 1800 + led xenon far 1000= 46700 tuttu, trafik sigortasi dahil 46.500 e anlastik.

hayırlı olsun yollarda bundan dolusu yoktur heralde, harika tercih harika zamanlama tebrikler:eek:

düzeltme: kol dayamayı da araya sıkıştırsaydınız iyi olurdu.

kesinlikle fr al mükemmel bir yol tutuşu var istiyorsan 100 ile giderken geniş bir yolda 80 derece sola 80 derece sağa birden kır direksiyonu gör yol tutuşu bence:)donanım süper ha kesinlikle afsli bixenon ve sunroof olsu tadından yenmez bir araç al gitsin benzini dert etme o kadarda yakmıyor bence ben 7 litre ortalama geziyorum:)

Geri
Üst Alt