Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon ama Hangisi?

Kalbini sevmeyen,kesesini dusunmeyen benzinli;sol bacagini sevmeyen manuel alir...bence dizel otomatik en guzeli en rahati,omur boyu bineyim dolu olsun diosan 3-4 ay bekler en dolusunu siparis edersin gelir ama bence bu kadar bekledikten sonra yeni kasa daha mantikli oluyor..illa almaliyim sugunlerde diosanizda ikinci el az kmli tdi-dsg oneririm..tsi motorlar tup takilmadigindan dolayi prim yapmiyor ikinci elde satisi da bir dusunun derim

kesinlikle fr al mükemmel bir yol tutuşu var istiyorsan 100 ile giderken geniş bir yolda 80 derece sola 80 derece sağa birden kır direksiyonu gör yol tutuşu bence:)donanım süper ha kesinlikle afsli bixenon ve sunroof olsu tadından yenmez bir araç al gitsin benzini dert etme o kadarda yakmıyor bence ben 7 litre ortalama geziyorum:)

Fr i diger leonlarda ayiran ne yol tutus konusunda pek anlayamadim?

Hayırlı olsun, bu doluluğa fiyat çok iyi. Arkadaşın dediği gibi araya kol dayamayıda sıkıştırsaydınız keşke...

Ve sonunda siparisi verdim. Leon larda ekstra bir indirim daha yapildi. 1.500 tl ek indirim listeye yansidi. 43.900 + sunroof 1800 + led xenon far 1000= 46700 tuttu, trafik sigortasi dahil 46.500 e anlastik.

Hayırlısı Olsun Sevindim sizin adınıza renk umarım Kırmızıdır, beyazı almayanı dövüolar çünkü.. bide kolçağı arabayı teslim almadan hallettirin bence aksi halde yok montajıydı yok, kdvsiydi deyip bi hayli para koparıyolar o işten aklınızda bulunsun:eek:key:

sagolun arkadaslar. kolcak ben istemedim, cunku genelde beni rahatsiz ediyor kolcak. sonra taktiriken ne farkediyor ki?

renj beyaz olarak karar verdim, kirmizi istedigim tonda degildi gibi geldi, ayrica beyaz yakisiyor az kir gosteriyor diye dusunuyorum.

teslimat günü geldi, aracı alıyorum bu akşam üstü :)

Kısmet olursa yarın kredimin sonucu belli olacak eğer onaylanır ise bende önümüzdeki hafta ici leon FR ıme kavuşuyorum

Normalde leon aklıma gelmezdi ama sipariş üzerine gelen FR i inceledigimde iste benim arabam bu dedim

Kismet olursa aranıza bende katılacağım :)

Ve teslim aldim arabayi :) uygun bir zamanda izlenimlerimi yazacagim araba ile daha hasir nesir oldukca.

Geri
Üst Alt