Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Poliiiiiis !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dediğiniz gibi seat'ın polislere karşı bir çekiciliği söz konusu :) artık neden bilemiyorum

Geçmiş olsun abi...Adam sis farım açık diye çeviriyor..Yoldan geçen diğer araçlarında sisleri açık olanlar var..Söylüyorum onları neden çevirmiyosun diye..Polisin cevabı, her sis farı açık olan arabayı çekerse ordaki trafik durma noktasına gelirmiş...Adam böyle diyor ve cezayı kitliyor...:kizgin:

Gençler, sizdede hata yokmu sizce. Yekta kardeşim kemer takmıyor, polis ona kafayı takıyor. Ceza yiyor

Sezgin kardeşimizde sis farları açık geziyor. (Hele birde arka sis farını açıyorsan) Polis ceza yazıyor, sen başkalarınında açtığını söylüyorsun sanki bu durum senin suçunu hafifletecek. Bende sis farlarını açanı, farlarında merceksiz xenonla ortalıkta dolaşanı hiç sevmiyorum. Polisin eline koz veripte ondan sonra arkasından atıp tutmayalım.:) Önce bireyler üzerimize düşeni yapalım öyle değilmi...

Biraz da bizim tutumumuz önemli bu durumlarda.. Ben herzaman alttan alıp suyuna gitmeye çalısırım ve hep etkili oluyo.. biraz gururu bırakıp yalakalık yapmak lazım sonucta ipler onun elinde. İstese janttan kemerden sisten herşeyden yapıştırıyolar. 'Haklısın abi de genciz işte' falan diyerek kendimi affettirmeye calısıorum genelde hepte işe yarıo.. geçen biri çevirdi.. baktım saçlar falan yapılı artis gibi gelio inin arabadan falan dedi:) ( iki üç bira içmiştim kemer falan hiç takmam zaten) indim aldı ehliyeti dedim ki abicim kamera şakası mı bu artis gibi adamsın hiç polise benzemiosun:) buz gibi olan adam güldü bi iki muhabbet ettik polisler tipsiz mi olur falan die espri falan yaptı öle arabaya baktı nasıl bu leonlar falan memnunmusun muhabbetinden snra yolladı ii geceler diyip. Birkeresinde de ark.ın arabadayken çevirdi. Cok ters cevaplar verdi ark. nekadar ben uyarsamda.. yok arama emrin varmı falan... adam arama emri gösterip 25 dakika araba aradı.. bişe bulamadı ama gecenin vakti sırf zıt gitti diye bekletti orda..
Adamların işi bu ama biz Türk'üz biraz muhabbet işe yarar herzaman :))

Gençler, sizdede hata yokmu sizce. Yekta kardeşim kemer takmıyor, polis ona kafayı takıyor. Ceza yiyor

Sezgin kardeşimizde sis farları açık geziyor. (Hele birde arka sis farını açıyorsan) Polis ceza yazıyor, sen başkalarınında açtığını söylüyorsun sanki bu durum senin suçunu hafifletecek. Bende sis farlarını açanı, farlarında merceksiz xenonla ortalıkta dolaşanı hiç sevmiyorum. Polisin eline koz veripte ondan sonra arkasından atıp tutmayalım.:) Önce bireyler üzerimize düşeni yapalım öyle değilmi...

ahmet abi bütün söylediklerine tamamda abi hepsini aynen yapıorum kurallara harfiyen uyarım çok şükür hiç bi polisle tartışmışlıgım bile yok ama benim plakam 27 diye istanbulda bana terörist muamelesi yaptılar ÜLKEMİN her yeri bir degilmi abi ben istanbula arabamla gelip agız tadıyla gezemiceksem abi benim için dogu batı ayrımı vardır bu ülkede ve ben bu ayrımı yapanlara hakkımı helal etmiorum AYRICA BİZİM ATALARIMIZ FRANSIZ KÖPEKLERİNE KARŞI ANTEP'i SAVUNMAK İÇİN BAŞLA GÖZLE SAVAŞTILAR ÜLKEMİN FARKLI YERLERİNDE BANA ANTEPLİYİM DİYE FARKLI DAVRANICAK POLİS BANA VATANDAN KESİNLİKLE BAHSETMESİN.......

sende haklısın abi inşallah yenge yanındayken başına aynı durum gelmez sen yaş itibariyle bizden büyüksün haklısındır mutlaka tecrübe var ya diyecek bişey yok ama ben bu hafta bu konuyu çözecem sizede ayrıntılı bilgiyi vericem

sende haklısın abi inşallah yenge yanındayken başına aynı durum gelmez sen yaş itibariyle bizden büyüksün haklısındır mutlaka tecrübe var ya diyecek bişey yok ama ben bu hafta bu konuyu çözecem sizede ayrıntılı bilgiyi vericem

Abi benim dicek lafım yok tamamen haklısın polis olayında. Ki seni en iyi anlayacak biri benim. 20 Tane araba çıkıp gidiyoruz avrupa buluşmasında polis beni çeviriyo. E ne dersin bu duruma. Hukuk okuyorum diyorum. Savcı olcakmış bu iyi ara bi daha arıyamazsın diyo. Yada bizle uğraşırsın mezun olunca şimdiden kitliim sana diyo :) e gelde alttan al. Şimdi buraya bişiler yazarımda sonra cezmi abi foruma girmemi yasaklar gerek yok :D

ahmet abi bütün söylediklerine tamamda abi hepsini aynen yapıorum kurallara harfiyen uyarım çok şükür hiç bi polisle tartışmışlıgım bile yok ama benim plakam 27 diye istanbulda bana terörist muamelesi yaptılar ÜLKEMİN her yeri bir degilmi abi ben istanbula arabamla gelip agız tadıyla gezemiceksem abi benim için dogu batı ayrımı vardır bu ülkede ve ben bu ayrımı yapanlara hakkımı helal etmiorum AYRICA BİZİM ATALARIMIZ FRANSIZ KÖPEKLERİNE KARŞI ANTEP'i SAVUNMAK İÇİN BAŞLA GÖZLE SAVAŞTILAR ÜLKEMİN FARKLI YERLERİNDE BANA ANTEPLİYİM DİYE FARKLI DAVRANICAK POLİS BANA VATANDAN KESİNLİKLE BAHSETMESİN.......

Aynısı bende yaşadım trafikde gittiğim yerde yunuslar beni 3 şeritli yolda sağa cektirdi 3. şeridi kapadık bildiğiniz arabalar vızır vızır yanımızdan geciyo ben kesinlikle aranmasına karşı değilim aransın ama plakaya göre tutulan tutum çok yanlış her yerimi, arabamı aradı bana ne geziyon sen burda diyo sonra bagaşda yeni aldığım ledli stop ve orjinal yaylarım duruyo bunlar ne diyo faturası nerde diyo bildiğiniz kaçakcı muamelesi yaptı bana. Orda bişey desek suçlu biz oluyoruz ama onlar istediğini söyleme özgürlüğüne sahip böyle bişey yok. İyilerine denk gelmedim mi geldim ama milyonda bir denk geliyo düzgünce konuşanları malesef

işte öyle ağzına aklına geleni söyleyemezler kıymetli kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt