Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Poliiiiiis !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keyfiyetin sonu işte budur..Azminizden dolayı tebrikler.

evet arkadaşlar sonuçlandı nihayet gelen yazıda
29/12/11 günü saat 10:00/11:00 arası 3106 araç geçmiş 7 araç çevrilmiş 6 sı kamyon olduğu belirtilmiş gerek yazışmalarda gerekse şifahen belirttiğim gibi art niyet savcı tarafından farkedilmiş yürütme durdurulmuş ve ceza iptal olmuş ve işlemi yapan personel hakkında soruşturma başlatılmıştır bilginize :eek:

abi helal olsun diyorum bizde senin gibi duyarlı olsak elimizden geleni yapsak ama yapmıoz,, yazarsa yazsın cezayı dioruz geçip gidioz kutlarım abi seni

susma sustukça sıra sana gelecekkk misali...duyarlılık bu olsa gerek tebrikler...

şanssızlık olmuş böylesine denk gelmek istemem bende siz yine iyi yapmışsınız

arkadaşlar hepinizin akrabası vardır polis olan yazık sizlere bu millet için canını veren insanlara nasıl konuşuyorsunuz size ucu dokunsa hemen feryad figan ediyorsunuz ya şehit olanalar...kısaca trafikle alakalı birşey söyleyim trafikte kontrol yapan ekip tüm araçları çeviremez imkansızdır istanbulda 5 milyon araç varsa atıyorum nasıl çevirebilir rutin ve ani şok uygulamalar vardır maksat insanlarımızı kendi canları için kurallara uymasını sağlamaktır rutin uygulamalarda bir yerden 100 tane araç geçiyorsa 10-15 tanesi çevrilir ve buradan tüm herkese sonuç çıkarılır yani kızım gelinim misali diğer uygulamar da böledir bilimsel olarakda böyledir yani hiç kimse seat veya herhangi biir araba kullanıyor diye durdurmaz ceza yazmaz.bunlardan dolayı lütfen empati yapın saygının dozunu kaçırmayın eleştirin ama çünkü eleştiri olamayan yerde ilerleme olmaz ama saygıııı ve kendinizide eleştirin

cafer pek edepsiz birşey söylediğimizi düşünmüyorum okudun değilmi ilk mesajı

yekta tartışmak için yazmadım mukayese için empati için sizin içinde değil genel yazdım

adanada arabayı aldıgımdan berı ıkıdır benı durdurdular daha arabayı alalı uc hafta oldu onumdekı aracı durdurmadı yanımdan gecenlerı durdurmadı benı durdurdu araca baktı orjınal camlara bktı orjınal kemer uyarısından dolayı kemerı hep takıyorum sıkıntı yok en sonundada alkol testıne tuttu allahtan alkol kullanmıyorum bısey yapamadı bende yanından gecerken ole bır gectımkı bıseyde dıyemedı ıkıncısındede adanayı bılenler ıcın soluyorum mendereste kızlaydık gene durdurdu asagı ındık felan baktım bagajı arıyor stepnenın oldugu yerlere bakıyor dedım napıyosun kardesım ne arıyosun bısey aramıyorum felan dedı dedım kapat su stepnenın ustunu kapattı bagajı kapattı sıkıntı ney dedım bısey yok dıyor ah kız yanımda olmasaydı ben gosterıcektımde ona kız yanımdaydı karakolluk olmayalım dıye bısey demedım yanı abı adanada da leon kullanmak zor kaldıkı benımkı orjınal hıcbır uygulama yok onun ıcın bazen arabayı orjınal bırakım dıyorum bunların bısey bulmadıktan sonra devam edebılırsın dıyısılerını ızlemek ıcın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt