Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Poliiiiiis !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah ıslah etsin abi ezgin araba çekemiyorlar tabii

abi valla diyecek birşeyim yok. maalesef benim beyaz 1.9 leon ile eksiksiz tüm çevirmelere alıyorlardı. artık ilallah demiştim. yolda giderken motorlu yunuz bile alıyordu sinir oluyordum. altea ile kafam çok rahat okadar araba içinde bende altea ile giriyorum transit arabaya bakıyor geçiyor. kolay kolay almıyorlar aile arabası olduğu için.

lanet olsun alayına. he bir sefer altea ile sabiha gökçen yolunda gece saat 2 de çevirdi. emniyet kemerinden 66 tl, mühürsüz app plakadan arabaya bağlama yazıyordu ki al aşşağa ve yukarı yırttık kemer cezası ile yırttım. bu araba ile 1 kere ceza yedim. leonda 2.5 senede en az 500defa çevirmişlerdir. altea ile 4 kere çevirdiler. leonla 6 defa ceza yedim 2.5 senede, altea ile 1.5 senede 1 kere.

Yekta abi geçmiş olsun, bu arada, Leon niye batar oldu gözlerine? İçinde performans motoru var desem neyse...

Asıl civic'leri durdurmalılar... vtec motoru olan yolların kralı sanıyor kendilerini... Buna bir de Accent Era CRDI' ları eklemek lazım... (Genellemeler için üzgünüm, istisnalar kaideyi bozmaz diyelim :)

usta memleketim polisleri klasık laflarını yıne sıralamış.Biraz yaratıcı olup farklı bır yaklaşım sergileseler canım kurban.....
Aynı olay Mahmutbey gişelerde cam filminden benim başıma geldi.Konuştukları laflar birebir aynı.Bir daha ki sefere aracı üzerine sürerim dedim inanmadı.İki hafta sonra aynı polıs aynı yerde yıne ısaret yaptı gerekli cevabı fazlası ıle aldı.

allah her daim iyilerle karşılaştırsın, geçmiş olsun..

cok gecmis olsun yekta abi..
gecen de bizi baris'in arabayla cevirmislerdi gece. Ne dedilerse kendinden gecti tum filmleri anahtarla cizdi, alin artik yok film falan dedi.
beni bir iki kere cevirecek gibi olup bayan oldugumu gorunce gecirdiler... buna da hem seviniyorum hem uzuluyorum. ugrasmadigim icin seviniyorum, ama kadin erkek ayrimciligi yaptiklari icin de kiziyorum cok fena...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt