Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Poliiiiiis !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet arkadaşlar sonuçlandı nihayet gelen yazıda
29/12/11 günü saat 10:00/11:00 arası 3106 araç geçmiş 7 araç çevrilmiş 6 sı kamyon olduğu belirtilmiş gerek yazışmalarda gerekse şifahen belirttiğim gibi art niyet savcı tarafından farkedilmiş yürütme durdurulmuş ve ceza iptal olmuş ve işlemi yapan personel hakkında soruşturma başlatılmıştır bilginize :eek:

Helal olsun valla.

dikkat ettinizmi 1 saatte 3106 araç geçiş yapıyor sadece 7 araba çevriliyor ve tek binek araç seat leon görüntülerde beni memurun dışarıya çağırması plaka yı incelememiz camları incelememiz egzosta bakmamız ve 5 dakika sohbetimiz var (görüntüler gişe kameralarından alınmış) sorarlar her halde neden cezayı direkt yazmadın 5 dakika ne konuştun ne istedin neden sadece bu arabayı çevirdin ayrıca o gün ve satte asıl görevi K1 K2 belge kontolüymüş ayıklasın şimdi kendini

yekta abi cezanın iptal olmasına sevindim .benzer olay benımde basıma geldi konusunuda acmıstım . eşim ve cocğumla cevırmede deyıl yoldan o sırada gecen motorsikletli şahin oluyo heralde sarı üniformalı .bana egsoztun modifiyemı dedi hayır dedım ,modifiyeli ama sesi belirgin bişekilde cıkmıyo anlamadı ,döndü dolaştı ve ogzostun kafasını deyıstır dedı ,aracını bağlarlar dedı vs,vs ve gitti hani derler ya burası istanbul.

yekta bey sizi canı gönülden tebrik ederim. Uniformayı giyince kendini kral zannedenlere ego tatmini yapanlara karşı bu mücadeleniz hakikaten muazzam bi durum keşke hepimiz aynı tavrı sergileyebilsek. aklınıza ellerinize uğraşınıza sağlık, helal olsun size...

ahmet abi bütün söylediklerine tamamda abi hepsini aynen yapıorum kurallara harfiyen uyarım çok şükür hiç bi polisle tartışmışlıgım bile yok ama benim plakam 27 diye istanbulda bana terörist muamelesi yaptılar ÜLKEMİN her yeri bir degilmi abi ben istanbula arabamla gelip agız tadıyla gezemiceksem abi benim için dogu batı ayrımı vardır bu ülkede ve ben bu ayrımı yapanlara hakkımı helal etmiorum AYRICA BİZİM ATALARIMIZ FRANSIZ KÖPEKLERİNE KARŞI ANTEP'i SAVUNMAK İÇİN BAŞLA GÖZLE SAVAŞTILAR ÜLKEMİN FARKLI YERLERİNDE BANA ANTEPLİYİM DİYE FARKLI DAVRANICAK POLİS BANA VATANDAN KESİNLİKLE BAHSETMESİN.......
Trafik ekiplerinin öyle bir uygulaması olmaz. En fazla bizimle takıştıkları gibi yazmak için aralar ve sonra canını sıkarlar. Eğer bahsettiğin asayiş ise ''arama-gbt'' anlamında ise buna birşey diyemem. Çünki plaka no farklı olduğu zaman doğal olarak buna maruz kalabiliyorsun. Ben de malatya'da farklı illerin plakalarını taşıyan araçlarda bu tip uygulamalar gördüm. Özellikle istanbul-izmir..:eek:key:

helal yekta abi tuttugunu koparıyosun :eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt