Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Poliiiiiis !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yekta tartışmak için yazmadım mukayese için empati için sizin içinde değil genel yazdım
empati tabiki güzeldir ama şuda bir gerçek her meslekte görevini zevkii ve kötüye kullanan şerefsiz vardır.heee tabii iyilerde var ona bişi dediğim yok.canımızı emanet ettiğimiz diyosun ama çoğu zoru görünce kaçar başıma çok geldi.ama mazlumu gördünmü aslan olurlar.gerçi onlarında suçu yok 18 yaşındaki veletlere devlet üniforması giydirenlere giydirmek lazım bence.saygılar......

bu arada saygıdan bahsediyosun güzel diyosun kardeşim AMAAA yekta diyerek hitap ettiğin kişi burdan gördüğüm kadarıyla senden tam 13 yaş büyük .bilmem anlatabildimmi....

arkadaşlar hepinizin akrabası vardır polis olan yazık sizlere bu millet için canını veren insanlara nasıl konuşuyorsunuz size ucu dokunsa hemen feryad figan ediyorsunuz ya şehit olanalar...kısaca trafikle alakalı birşey söyleyim trafikte kontrol yapan ekip tüm araçları çeviremez imkansızdır istanbulda 5 milyon araç varsa atıyorum nasıl çevirebilir rutin ve ani şok uygulamalar vardır maksat insanlarımızı kendi canları için kurallara uymasını sağlamaktır rutin uygulamalarda bir yerden 100 tane araç geçiyorsa 10-15 tanesi çevrilir ve buradan tüm herkese sonuç çıkarılır yani kızım gelinim misali diğer uygulamar da böledir bilimsel olarakda böyledir yani hiç kimse seat veya herhangi biir araba kullanıyor diye durdurmaz ceza yazmaz.bunlardan dolayı lütfen empati yapın saygının dozunu kaçırmayın eleştirin ama çünkü eleştiri olamayan yerde ilerleme olmaz ama saygıııı ve kendinizide eleştirin

Kullandığı arabaya göre çevirmez mi. Bu forumda benimle gezen ve beni tanıyan çok iyi bilir. Benim 100 ceza puanımdan 15'i kaldı sadece. Hepsi Leon sayesinde. Polis sırf arabaya bakmak için çeviriyor. Hadi geçtim okulun otoparkından çıkıyorum, arkamda polis çıktığım yerde beni çeviriyor. Taksimde eğlenceden çıktım, üflüyorum 42 promille kurtarıyorum arabaya gıcık oluyo cam filmi ve kemerden ceza yazıyo. Orada cam filmli binlerce araç geçiyor oysa... Düz yolda gidiyorum yanımda 1.4 honda yumurta kasalar bağırtarak geçiyor çevirmiyor benim aracımı egzoz var diye çeviriyor. Aynı esnada...

Golf aldım, stock halde polis anında geçiriyor. Jant taktım, biraz bakınıyor, sonra geçiriyor. Keyfi ceza yemelerim golfte 0. 1 tane radar 1 tanede emniyet şeridi cezası yedim. Onları da haketmiştim. Arabadan arabaya fark ediyor.

Havaalanında arkadaşımı bıraktım çıkarken polis çevirdi sadece arabaya bakmak için, şunu nerden aldın bunu nerden aldın, aa ilk defa görüyorum filan diye. Gıcık olan da hayran olanda çeviriyor.

Her zaman söylüyorum, eziyet edilerek büyüyen bir kimseye yetki verirsen, oda karşısındakine eziyet eder. Polislerin eğitimini biliyorsunuz anlatmama gerek yok.

He şöyle de var, annemi çeviriyor, aracın sigortası yaptırılmamış, sabah saat 9. Aracı bağlicak, hakkı da bağlasın. Ama imtiyaz tanıyo telefonla halledebilirseniz şimdi bağlamam diyor. Neyse 1 saat bekliyor annemi.. Sonunda babam yatırıyo ve tamam diyor geçiriyor. Şimdi ben düşünüyorum, orada annem değil ben olsam yapar mıydı. Ben desem hemen hallediyim diye, hayır olmaz çekmem gerek dicek kesin. Standartlar aynı değil, polisleri hiçbir zaman sevmem hiçbir zaman güvenmem. Standartlarını belli etsinler, herkese aynı davransınlar.. O zaman başımın tacı ederim işte.

Eleştirin diyorsun, sen eleştirebiliyor musun polis teşkilatını. Bu yazdığım durumları sen bilmiyor musun?

gelmiş geçmiş hortlamış konu kiltiliyorum ikide birde dürtmenin alemi yok !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt