Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Michelin Pilot Sport 3..

bende 17ye geçerken michelin pilot sport 3 aldım ama önceki pirelliye göre gürültüsü otoyolda özellikle kesinlikle daha fazla

bende 17ye geçerken michelin pilot sport 3 aldım ama önceki pirelliye göre gürültüsü otoyolda özellikle kesinlikle daha fazla

Önceki derken, jant kaçtı o zaman v pirellinin hangi serisi vardı araçta?

yafu tam da papuçları değiştircekken uz geldi.... Gtradial diye bi marka duyan bilen varmı 235/40/18XL dedi bugün lastikçi 200-220 falan gibi fiyat verdi yanlış hatırlamıyoorsam

yafu tam da papuçları değiştircekken uz geldi.... Gtradial diye bi marka duyan bilen varmı 235/40/18XL dedi bugün lastikçi 200-220 falan gibi fiyat verdi yanlış hatırlamıyoorsam

Sen bilinen markalardan fazla uzaklaşma. Hatta sana şöyle bir liste vereyim, daha önceden yapılmış testlerin sonucunda çıkan puanlamalar. Bizim araçlara en uygun lastik listesi.

SEAT Leon FR Tyres | the online tyre guide

abim marka model var mı aklında? yoksa kara düzen fiyat alayım mı?

arkadaşımın megane 2 si için , energy saver yada primacy modeli olabilir zannedersem. performance lastiğine ihtiyacı yok , sadece sessiz ve yumuşak olsun yeterli :) , saol

Abi Eksik Olsun Sağlamlığına çok sağlam lastikde lastik değil o Tren Tekeri.. :eek:key:
Soğukken Yol Tutmaz..Isınmasını bekle..

Yazın o sıcaklarda bile yumuşamaz.. Hatır hatır Asfalt sesi alır içeri..

ısınmamışsa hafif yağmurda kaydırır

Ama kesin 60-70 k km gider eskimez..

S001 kullanmamışın abi belli ki :) Isınma derdi yok, sertlik mevcut. Yol tutma her durumda harika. Kuru zeminde en hızlı lastik olarak lanse ediliyor. Diğer bridgestonelara göre yumuşak.

Pzero "En iyilerin tercihi" denildiği kadar var tavsiyemdir :eek:key:

Alınabilecek en iyi lastik sanırım PZERO. Ancak dikkat et abi, Rosso,nero filan değil. Lastiğin üstünde kocaman PZERO yazıyor sadece PZERO olacak. Diğerleri çok tırt :)

Conti Contact Sport 5 mi ne, ondanda iyi yorumlar geliyor. Hatta lastik deseninde damalı bayrak vardı sanırım kabartmalı hayran kalmıştım. 3te olabilir o :)

Benim tavsiyem PZERO olur. Son zamanlarda 2-3 testte 1. çıkmıştı.
1. PZERO
2. Asymmetric 2 oluyor genelde :) Ama asymmetric2 çabuk bitiyor :)

Geri
Üst Alt