Michelin Pilot Sport 3.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Michelin Pilot Sport 3..

Lejyoner

Administrator
Arkadaşlar Mercedes aracımın ön 235 40 18 arka 255 35 18 olan lastiklerini değiştiriyorum üzerinde Dunlop var Michelin pilot Sport 3 ile değişeceğim,Michelinin son çıkarttığı yeni bir seri varmıdır,uzun zamandır hep Bridgestone ve Dunlop kullandığım için pek bilmiyorum..Yumuşak hamurlu,iyi tutunan ve sessiz bir lastik olduğunu biliyorum,kullananlar ve bilgileri olanlar paylaşırsa sevinirim,birde Michelin bayi tanıdığı olan varsa çaylar benden:)

kral_mzk

Kayıtlı Üye
abi ben kullanıyorum şuanda birdaha almam haralde. yol tutuşunu beğenmiyorum hiç. ama okadar sert çukurlara girdim balon olmadı. sağlamlık konusunda çok iyi

#ismail

Kayıtlı Üye
ne yazıkki elimden gelen birşey yok... bol şanslar :)

PATRON

Administrator
ContiSportContact serisini kesinlikle tavsiye ederim abi. Benim arabada arkadan çekişli biliyorsun gram atmıyor yağmurda bile kullanıyorum. Benimki 3 serisi.. 5 serisi çıktı şimdi ondan aldınmı tamamdır :) Michelin vallahi tavsiye etmiyorum abi ben daha önce kullandım da hiç sevemedim

Lejyoner

Administrator
abi ben kullanıyorum şuanda birdaha almam haralde. yol tutuşunu beğenmiyorum hiç. ama okadar sert çukurlara girdim balon olmadı. sağlamlık konusunda çok iyi
ContiSportContact serisini kesinlikle tavsiye ederim abi. Benim arabada arkadan çekişli biliyorsun gram atmıyor yağmurda bile kullanıyorum. Benimki 3 serisi.. 5 serisi çıktı şimdi ondan aldınmı tamamdır :) Michelin vallahi tavsiye etmiyorum abi ben daha önce bilmiyorum da hiç sevemedim
Tutunma konusunda iyi diyorlar genelde,anlamadım..

Conti mercedes benz türkiyenin fabrika çıkış lastiği onuda düşündüm çok,ulen yine kafam karıştı he..

altıpatlar

Kayıtlı Üye
nokianın yeni çıkardığı özellikle hız ve ps3 ün rakibi olarak Z Line serisini tavsiye ederim
çok başarılı ve yeni piyasaya girdiği için lansman fiyatı olarak uygun...
yumuşaklık ve sessizlikte zaten üstüne yok.