Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Michelin Pilot Sport 3..

S001 kullanmamışın abi belli ki :) Isınma derdi yok, sertlik mevcut. Yol tutma her durumda harika. Kuru zeminde en hızlı lastik olarak lanse ediliyor. Diğer bridgestonelara göre yumuşak.

Alınabilecek en iyi lastik sanırım PZERO. Ancak dikkat et abi, Rosso,nero filan değil. Lastiğin üstünde kocaman PZERO yazıyor sadece PZERO olacak. Diğerleri çok tırt :)

Conti Contact Sport 5 mi ne, ondanda iyi yorumlar geliyor. Hatta lastik deseninde damalı bayrak vardı sanırım kabartmalı hayran kalmıştım. 3te olabilir o :)

Benim tavsiyem PZERO olur. Son zamanlarda 2-3 testte 1. çıkmıştı.
1. PZERO
2. Asymmetric 2 oluyor genelde :) Ama asymmetric2 çabuk bitiyor :)

s001 nere bizim arabaların stock lastikleri nerde Yiidom .. onların teki 500 lira :eek:key:

S001 kullanmamışın abi belli ki :) Isınma derdi yok, sertlik mevcut. Yol tutma her durumda harika. Kuru zeminde en hızlı lastik olarak lanse ediliyor. Diğer bridgestonelara göre yumuşak.

Alınabilecek en iyi lastik sanırım PZERO. Ancak dikkat et abi, Rosso,nero filan değil. Lastiğin üstünde kocaman PZERO yazıyor sadece PZERO olacak. Diğerleri çok tırt :)

Conti Contact Sport 5 mi ne, ondanda iyi yorumlar geliyor. Hatta lastik deseninde damalı bayrak vardı sanırım kabartmalı hayran kalmıştım. 3te olabilir o :)

Benim tavsiyem PZERO olur. Son zamanlarda 2-3 testte 1. çıkmıştı.
1. PZERO
2. Asymmetric 2 oluyor genelde :) Ama asymmetric2 çabuk bitiyor :)

Murat PZERO ile PZERO Rosso arasında o kadar ciddi fark var mı?

Murat PZERO ile PZERO Rosso arasında o kadar ciddi fark var mı?

Evet abi. Ben kendim Pzero rosso kullandım, ardından o lastiğimi jantla beraber tolgaya sattım. Tolga lastikler bittiği için değiştirdi ve pzero aldı. O farkı söyler gelirse :)

Bende potanza var yol sesi içerde kütür kütür ısınmadan sakat ama Virajda arabaya asılıyor sanki gram esnemiyor..Konfor lastiği arayan yanaşmasın ama sesi kafaya takmazsan gideri var...

Yok ben konfor olarak Michelin primacy 3 nin sonuclarını ve olumlu yorumlarını daha cok beğendim. Sert kullanmaktan cok konfor daha önemli benim için.

yafu tam da papuçları değiştircekken uz geldi.... Gtradial diye bi marka duyan bilen varmı 235/40/18XL dedi bugün lastikçi 200-220 falan gibi fiyat verdi yanlış hatırlamıyoorsam
Abi bildigin uzere serkan kaptandan jant lastigini aldim.Daha once hic duymadigim ama kendisinin arastirip aldigi Nexen N6000 lastik var.Inan desenlerinin guzelligini gectim biraz yol sesi disinda 10 numara lastik fiyatina gore.Yagmurda camurda banamisin demiyo.Yol sesine gelince zaten bizim leonlarin 16 lik larinda bile var oldugundan pek takmamak lazim.Tavsiye ederim.Fiyatida bedava kanimca.

Geri
Üst Alt