Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Michelin Pilot Sport 3..

Arkadaşlar Yokohamanın yeni ultraperformans lastiği v105 çıkmış Mercedes AMG 63 serilerinde bu lastiği kullanacakmış..Şİmdi tam olarak bunu düşünüyorum..

Bu lastik seçme işi gerçekten çok zormuş..

Advan Sport V105 | Yokohama Lastikleri

ulvicim jant TİM 593 diye geçiyo...bu jantı arıyorum bulan gören varsa haber etsin 18" olacak

Yeni gördüm gardaş ZİYA benden önce cevaplamış zaten..AUDİ jantı bu ama orjinali tuzlu olur Bencede..replikası ziyadesiyle piyasada bulunur ama ben Orjinal takmanı öneririm kardeşim..Elimizden de gelecek bir şey varsa her türlü hazırım gardaş..

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Arkadaşlar Yokohamanın yeni ultraperformans lastiği v105 çıkmış Mercedes AMG 63 serilerinde bu lastiği kullanacakmış..Şİmdi tam olarak bunu düşünüyorum..

Bu lastik seçme işi gerçekten çok zormuş..

Advan Sport V105 | Yokohama Lastikleri

Evet lastik seçmek hakikaten çok zor kardeşim. Sitesinde bile doğru düzgün ben bir detay göremedim. Lastik etiketi falan da yok incelemek için. Lastik yeni olduğu için henüz elle tutulur test falan da yok. İyice bir araştırmak lazım.

Geri
Üst Alt