Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Michelin Pilot Sport 3..

Abi bildigin uzere serkan kaptandan jant lastigini aldim.Daha once hic duymadigim ama kendisinin arastirip aldigi Nexen N6000 lastik var.Inan desenlerinin guzelligini gectim biraz yol sesi disinda 10 numara lastik fiyatina gore.Yagmurda camurda banamisin demiyo.Yol sesine gelince zaten bizim leonlarin 16 lik larinda bile var oldugundan pek takmamak lazim.Tavsiye ederim.Fiyatida bedava kanimca.
yarın ilk işim lastikçiye gitmekti onu da sorayim bakalım varmı...

Murat Michelin primacy 3 lastikleri bir incele derim. Konfor falan baya iyiymis.

Murat Michelin primacy 3 lastikleri bir incele derim. Konfor falan baya iyiymis.
yanakların ince olması faktörü var yanakları sert olsun dediler bakıcam sana da söyledim ya ilk önce jantı halletmem lazım...

ulvicim jant TİM 593 diye geçiyo...bu jantı arıyorum bulan gören varsa haber etsin 18" olacak

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt