Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Michelin Pilot Sport 3..

sen beni dinle abi.. elimde o lastiklerden bile var ama menun kalmadık hem ben hem babam..

michelin bayisi akrabam var küçükyalıda. başka lastikler de satıyor gerçi. sen karar ver abi. bir de oradan fiyat alırız. :)

brigestondan şaşma

Abi Eksik Olsun Sağlamlığına çok sağlam lastikde lastik değil o Tren Tekeri.. :eek:key:
Soğukken Yol Tutmaz..Isınmasını bekle..

Yazın o sıcaklarda bile yumuşamaz.. Hatır hatır Asfalt sesi alır içeri..

ısınmamışsa hafif yağmurda kaydırır

Ama kesin 60-70 k km gider eskimez..

Pzero "En iyilerin tercihi" denildiği kadar var tavsiyemdir :eek:key:

Abi Eksik Olsun Sağlamlığına çok sağlam lastikde lastik değil o Tren Tekeri.. :eek:key:
Soğukken Yol Tutmaz..Isınmasını bekle..

Yazın o sıcaklarda bile yumuşamaz.. Hatır hatır Asfalt sesi alır içeri..

ısınmamışsa hafif yağmurda kaydırır

Ama kesin 60-70 k km gider eskimez..

Kaya mübarek yol tutusuna laf yok süper :D ama ses konfor sertlik konusunda sıfır bir daha kısmet olursa Pzero :eek:key:

aynı dertten bende muzdaripim michelin yada conti kesinlikle istiyorum.

conti , michelin , bridgestone, pirelli bu markaların hepsini kullanmış olarak ( 18" ) sıralayım sana abi en iyiden en kötüye

1- Contisportcontact
2- Pirelli PZero Serisi
3- Michelin
4- Bridgestone

"Bridgestone adrenalin re002" Gökhan abim incelemende fayda var. Bridgestone'nun yeni lastiklerinden ve cidden başarılı;)

Pirelli Pzero Rosso kullanıcısı olarak aracı ilk aldığımda biraz endişeliydim lastik yol sesi konusunda fakat iş biraz da bizim araçların yalıtımında bitiyormuş.
Neyse sonradan farkettim ki pzero hakkaten çok güzel, hamuru yumuşak bir lastikmiş. Bunu bizzat lastikçiden de teyit ettim.

Bu pilot 3 sport serisini de merak etmiyor değilim. Testlerde aldığı sonuçlar gayet başarılı gibi.

Michelin Pilot Sport 3 PS3 | the Michelin Pilot Sport 3 PS3 reviewed and rated | the online tyre guide

Pirelli PZero Rosso | the Pirelli PZero Rosso reviewed and rated | the online tyre guide

Arada ciddi derecede fark olduğu aşikar. Eğer ki anlatılanlar gibiyse eğer, bir sonraki lastiklerim kesinlikle PS3 olacaktır.

Pirelli Pzero Rosso kullanıcısı olarak aracı ilk aldığımda biraz endişeliydim lastik yol sesi konusunda fakat iş biraz da bizim araçların yalıtımında bitiyormuş.
Neyse sonradan farkettim ki pzero hakkaten çok güzel, hamuru yumuşak bir lastikmiş. Bunu bizzat lastikçiden de teyit ettim.

Bu pilot 3 sport serisini de merak etmiyor değilim. Testlerde aldığı sonuçlar gayet başarılı gibi.

Michelin Pilot Sport 3 PS3 | the Michelin Pilot Sport 3 PS3 reviewed and rated | the online tyre guide

Pirelli PZero Rosso | the Pirelli PZero Rosso reviewed and rated | the online tyre guide

Arada ciddi derecede fark olduğu aşikar. Eğer ki anlatılanlar gibiyse eğer, bir sonraki lastiklerim kesinlikle PS3 olacaktır.

Baya fark varmış insanın kafası karışıyor böylede :confused:

Geri
Üst Alt