Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" O.Z. Ultraleggera

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teşekkür ederim iyi dilekler için..
1.4 tsi 'ında replica jant kullanan arkadaşlar acilen o.z.'a geçsin ve rahatlamayı bizzat görsün =)

Bende 17 o.z. 35.yıl jantı var volkan ben beğenmiyordum ama geçen gün yıkadım parlatıcı sıktım benzin istasyonunda elemanın birisi direk jantları sordu çok beğendim nedir bu jantlar diye gerçi oanda gözümede güzel geldi ama 17 işte ne dersin..?

bugün geçerken aracını lastikçide görmüştüm demek sebebi buymuş hayırlı satışlar olsun inşallah..........:eek:key:

Bende 17 o.z. 35.yıl jantı var volkan ben beğenmiyordum ama geçen gün yıkadım parlatıcı sıktım benzin istasyonunda elemanın birisi direk jantları sordu çok beğendim nedir bu jantlar diye gerçi oanda gözümede güzel geldi ama 17 işte ne dersin..?

Engin sen "AVALON"'un aracini mi almistin? siteden avalon vardi eskiden hatirlarsin..cok begenirdim onun aracini ben.. on cupra tampon arka tampon cupra seklinde folyo mu? onda 17 inch 35. yil OZ vardi..

Volkan ben de 2-3 kere o jantlar icin mesaj attim sana nasip olmus...daha da fazla yakisacak bir jant herhalde 5 kollu A5 janti olabilir ama kaliteli goruntu dersen bu jant..iyi gunlerde kullan muthis...

Engin sen "AVALON"'un aracini mi almistin? siteden avalon vardi eskiden hatirlarsin..cok begenirdim onun aracini ben.. on cupra tampon arka tampon cupra seklinde folyo mu? onda 17 inch 35. yil OZ vardi..

Aynen kaan tam üstüne bastın sana bahsettimmi bilmiyorum ama dediğin gibi...

iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar..
engin abi senin jant 18" olsa daha güzel olur kanısındayım...
17" jant gözüme hep ufak geliyor..1.4tsi 'ım olsa düşünmeden 19" koyarım gerçi=)
imkanın varsa 18-19" a geç derim =)
hatta hayalimdeki leon arkalar 19" iç ofsetli önler 18" düz ofset olacak ve çamurluk lastik arası yarım parmak girecek mesafede olacak=) tadından yenmez..
neyse çok gevezelik ettim=)

O.Z.lar günceli =)
O.Z.ların orjinal renk kodu ve boya markası o.z. spa italia ile yaptığım mailleşme sonucunda elimde mevcuttur.
isterseniz o.z.ları orjinal rengine boyatıp verebilirim (+400 TL ekler fiyata)
isterseniz de alıp siz daha uyguna boyatabilirsiniz...

yavrum güle güle kullan kazasız belasız ama benim gönlüm O.Z larda kaldı haberin olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt