Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" O.Z. Ultraleggera

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aux

Kayıtlı Üye
herkese selamlar;
aileyle biraz ters düştüğümüz için aracımı bu sene de kullanmaya karar verdim.
malum yaz geliyor bir değişiklik istiyorum ve jantlarımı satmaya karar verdim;
lastikli lastiksiz farketmez nasıl isterseniz;
detaylar ilandadır;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-18-o-z-ultraleggera-45702269/detay

2744.jpg

çok güzel jantlar, ihtiyacı olanlar kaçırmasın. ayrıca beyaza da ayrı yakışıyor :)

Hayırlı satışlar harika jantlar gercekten o.z ve sevdiğim modellerden :)

ağırlığı nedir jantın gerçi 18" düşünmüyordum ama hafifse olabilir

hayırlı satışlar yavrum.. :eek:key:
bence satmasan daha iyi ama..

ağırlığı nedir jantın gerçi 18" düşünmüyordum ama hafifse olabilir

8.4kg.. :)
18" olup bu ağırlıkta olan bi jant bulmak biraz zor..
çok kaliteli bi janttır aynısının mat siyahını kullanıyorum ve çok memnunum..reklam gibi oldu.. :D :D

hayırlı satışlar yavrum.. :eek:key:
bence satmasan daha iyi ama..

8.4kg.. :)
18" olup bu ağırlıkta olan bi jant bulmak biraz zor..
çok kaliteli bi janttır aynısının mat siyahını kullanıyorum ve çok memnunum..reklam gibi oldu.. :D :D

yco güzel açıklamış..
sen söylemiştin yine yco bir çukura girdim başka jant olsa kesin yamulurdu diye...sağlamlık olarak da çok iyi bir janttır...gerçi zaten adı üstünde o.z. daha birşeyi konuşmaya da gerek yok =)
ben 1.6 aracımda 17" orjinal sport up janttan 18" o.z.lara geçtim, araba bariz şekilde rahatladı =)

bu arada jantları siteden murat şener mrtsnr nickli arkadaşımız da almak istiyor ancak benim de bu haftasonuna kadar bu işi çözmem lazım nakite ihtiyacım var ki ben de bir jant alayım...jantsız yürümez arabam =))))

peki konfor 18" lerde 17" lere göre çok fark ediyor mu

şimdi şöyle özetleyeyim..
aracım sport up, standart olarak stylance a göre sert bir araçtı zaten.
17" + standart süspansiyon / yay ile ÇOK sertti (üstünde pirelli p7 lastik)
17" + standart süspansiyon / -3 seat sport yay ile bariz rahatladı. (üstünde pirelli p7 lastik)
ardından 18" jant'a geçtim
18" o.z. + standart süspansiyon / -3 seat sport yay (kumho ecsta spt31 lastik) ile konfor son 17"lik haliyle birebir aynıydı.
18" o.z. + standart süspansiyon / -5 eibach yay (kumho ecsta spt31 lastik ) ile konfor yine aynı kaldı.
18" o.z. + pirelli zero rosso + standart süspansiyon / -5 eibach yay ile konfor bir kademe daha rahatladı
18" o.z. + pirelli zero rosso + koni amortisör (orta sertlik ayarında) / -5 eibach yay ile konforda huzuru buldum.

umarım yardımcı olmuştur =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt