Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" O.Z. Ultraleggera

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yavrum güle güle kullan kazasız belasız ama benim gönlüm O.Z larda kaldı haberin olsun :)

olm böyle deme işte ya...benim de gönlüm o.z. larda kaldı... bbs ler üstündeyken gideyim boyaya vereyim o.z.ları sıfırlatıp cillop gibi biniyim diye düşünüyorum..bbs'i de satarım nasıl olsa...
ama ne biliyim 1 yazı o.z.la geçirdim zaten..bir değişiklik olsun diyorum...
neyse en kötü karar kararsızlıktan iyidir diyip sıyrılıyorum işin içinden =)

olm böyle deme işte ya...benim de gönlüm o.z. larda kaldı... bbs ler üstündeyken gideyim boyaya vereyim o.z.ları sıfırlatıp cillop gibi biniyim diye düşünüyorum..bbs'i de satarım nasıl olsa...
ama ne biliyim 1 yazı o.z.la geçirdim zaten..bir değişiklik olsun diyorum...
neyse en kötü karar kararsızlıktan iyidir diyip sıyrılıyorum işin içinden =)

ahahaha ozaman ben susayım diğer fikirlerimi sunmıyım sana kafan karışmasın :) sadece boyatma fikrin varsa bile O.Z ları aynı renginden kesinlikle şaşma diyorum, yazıma burda son veriyorum :)

volkan hayırlı olsun yeni jantların. O.Z. için bu fiyat son mu taksit maksit bir şey yapmıyor musun :)

emin olun tahmin ettiğinizden çok hafif..
jantları elime aldığım ilk günü hatırlıyorum..acayip şaşırmıştım...tabi bir önceki gün replica s5 jantı tutmuştum..o.z.lar müthiş gelmişti..

anladım cok tesekkur ederım ayrıca yeni jantlarınız da hayırlı olsun :)

O.Z. jantlar pazartesi günü akşama kadar ESY nickli Erhan arkadaşımız adına opsiyonlanmıştır..

tolkicanım söylemiyim dedim ama Ozan da söylemiş 2 olsun bari bence de Ultraleggera'yla daha güzeldi araban.. :)

BBS lerın cogalmasından dolayımı bole dıyorsun yıgıt.... bence 0z un artısı hafıf olması

tip olarak da dedim Şemun'um..daha hafif olması da çabası..
CK'nın 20" varsa ki Leon'a fazla zaten görüşüm değişir ama..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt