Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" O.Z. Ultraleggera

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tip olarak da dedim Şemun'um..daha hafif olması da çabası..
CK'nın 20" varsa ki Leon'a fazla zaten görüşüm değişir ama..

2 jantta guzel ıkısı arasında gıdıp gelıyor ınsan yıgıt oz bıraz daha sportıf sankı bbs de agır gosterıyor aracı ....

2 jantta guzel ıkısı arasında gıdıp gelıyor ınsan yıgıt oz bıraz daha sportıf sankı bbs de agır gosterıyor aracı ....

CK BBS'in en sevdiğim modeli ama ben aynısını yapmazdım..

ve tolkican bunu okuyunca ense tarafından bi sinir gelir herhalde.. :D :D

yco olm yapmayın etmeyin..
bbs'ler için çok karlı bir teklif geldi,karıyla o.z.ları boyatır takarım ama o.z.lar için erhan'a söz verdim...ben sözümden dönmem =)
bbs'lere de gözüm baya alıştı o.z. a göre daha büyük duruyor =) haftasonu jant temizleyici + fırçayla temizleyip üstüne wax atacağım jantların o zaman aşık olurum heralde=)

yco olm yapmayın etmeyin..
bbs'ler için çok karlı bir teklif geldi,karıyla o.z.ları boyatır takarım ama o.z.lar için erhan'a söz verdim...ben sözümden dönmem =)
bbs'lere de gözüm baya alıştı o.z. a göre daha büyük duruyor =) haftasonu jant temizleyici + fırçayla temizleyip üstüne wax atacağım jantların o zaman aşık olurum heralde=)

aşık olmak için aşık olmak istediği şeyi wax'layan bi insanın moralini bozmamak lazım doğru diyosun kanka.. :D :D :D

Bende de OZ var sevgili Yiğit bilir:) İyi ki OZ almışım. 16" dan 18" e geçtim bana arabam daha rahatlamış gibi geliyor. He bir de girmediğim çukur kalmadı çok şukur hiç bişeyi yok.

Ben OZ'a gecsem acaba ne kadar rahatlar arac?

abi yapmayın ya =) doğum günü hediyem o jantlar benim.

Bende de OZ var sevgili Yiğit bilir:) İyi ki OZ almışım. 16" dan 18" e geçtim bana arabam daha rahatlamış gibi geliyor. He bir de girmediğim çukur kalmadı çok şukur hiç bişeyi yok.

Natan'ım.. :eek:key: :eek:key:

Ben OZ'a gecsem acaba ne kadar rahatlar arac?

abi direkt yürüyenin üzerinden ağırlık azalacağı için illaki hissedilir fark yaratır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt