Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" O.Z. Ultraleggera

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabiki cupra jantlari..11kg civaridir onlar...OZ ise 8.4 kg sadece..en hafifi piyasadakilerin icinde..advan kadar olmasa da cok hafif..

kaan abi yani o.z. daha performanslı bi jant oluyor bişeydaha sorucam peki sağlamlık olarak hangisi daha iyidir .

kaan abi yani o.z. daha performanslı bi jant oluyor bişeydaha sorucam peki sağlamlık olarak hangisi daha iyidir .

Serkan bir kac yabanci forumda O.Z ile ilgili dayaniklilik ile ilgili sorunlar okudum ama genel manada sorunsuz..kimisi hafif olduklari icin ozellikle onden cekisli araclarda sorun olabiliyor diye yazmislar ama sanirim bunlar 300bg civari arabalar icin gecerli olabilir..OZ jantlari yillarca BMW F1de kullandi..(McLaren Enkei kullanir Ferrari ise BBS).. F1 tecrubesi olan bu marka bence muhtesem jantlar yapiyorlar...Paracigim olsa dusunmeden 0km bir ultraleggera alirim..ama iste jantta ikinci ele pek guvenemiyorum..Ama jant alinacaksa bence hafiflik yonunden Advan , OZ ve Enkei siralamasi gecerlidir..Arac icin en onemli sey lastik ve janttir..Lastikte de Continental Sport Contact3 diyorum:)

Serkan bir kac yabanci forumda O.Z ile ilgili dayaniklilik ile ilgili sorunlar okudum ama genel manada sorunsuz..kimisi hafif olduklari icin ozellikle onden cekisli araclarda sorun olabiliyor diye yazmislar ama sanirim bunlar 300bg civari arabalar icin gecerli olabilir..OZ jantlari yillarca BMW F1de kullandi..(McLaren Enkei kullanir Ferrari ise BBS).. F1 tecrubesi olan bu marka bence muhtesem jantlar yapiyorlar...Paracigim olsa dusunmeden 0km bir ultraleggera alirim..ama iste jantta ikinci ele pek guvenemiyorum..Ama jant alinacaksa bence hafiflik yonunden Advan , OZ ve Enkei siralamasi gecerlidir..Arac icin en onemli sey lastik ve janttir..Lastikte de Continental Sport Contact3 diyorum:)

teşekkür ederim abiciğim bende cupra jantları var bende düşünüyorum değiştirmeyi

teşekkür ederim abiciğim bende cupra jantları var bende düşünüyorum değiştirmeyi

Serkan 0'i OZ'larin 2800 lira civariydi...Ama cupra jantlari cok yakisiyor Leona...acaba gercekten TSi'da o kadar performans farki olur mu denemeden bilmek zor..

valla abi şuann cupra jantlarıyla 215 yerine göre 220 gidiyor arabam aracım stock abi yazılımda düşünüyğrum sonrasında jant seçimi gibi geliyor fakat dediğin gibi cupra jantlarından ayrı güzelliği var bakalım hayırlısı artık

valla abi şuann cupra jantlarıyla 215 yerine göre 220 gidiyor arabam aracım stock abi yazılımda düşünüyğrum sonrasında jant seçimi gibi geliyor fakat dediğin gibi cupra jantlarından ayrı güzelliği var bakalım hayırlısı artık

serkan aracının fotosu var mı nasıl duruyo merak ettim cupra jant

O.Z'ların dayanıklılığını sorgulamak biraz yersiz olur çünkü mesela Ultraleggera hafif ama malzemeden çaldıkları için değil.. :D :D
%40 oranında titanyum alaşım olmasından kaynaklanıyo..hafif jant hiç bi koşulda performansı düşürmez..öyle bi dünya yok.. :) :eek:key:

Jantlar erhan ESY arkadaşımıza satılmıştır. Güle güle kazasız belasız kullansın..
Bu arada erhan'ın aracı çok özel bir araç.... Aracı 1.4 TSI SPORT UP... koltuklar kırmızı ve spor koltuk plastik aksamlar siyah ve konsol cupra konsolu görüntüsünde..
aracına yakışan bir jant aldı...doğru dokunuşlarla çok güzel bir aracı olacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt