Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi 180hp down pipe

35-45 hp arası revonun sıtesınde, hakan hp lerı boswer stock tt ıle denedımı

Revo Stage 1 is designed to be installed of a standard vehicle and by the instillation of software alone increase power, torque, responsiveness and flexibility of the vehicles engine.(gereksiz sıkıştırma gibi bişey söz konusu değil yani can) Revo Software works in harmony with the vehicle, maximising the safe potentional from the standard hardware whilst always working within factory safety parameters and retaining smoothness, reliability and fuel economy.
[h=3]Audi Stage 1 example gains:[/h][h=4]Turbocharged Petrol[/h]
1.8T
+30-50 bhp gain
+25-35 lbft torque gain
1.8TFSi
+60 bhp gain
+90 lbft torque gain
2.0TFSi
+35-60 bhp gain
+50-80 lbft torque gain
2.0L Tsi
+35-45 bhp gain
+80-90 lbft torque gain
2.7T
+50-55 bhp gain
+70-125 lbft torque gain
4.2T
+65 bhp gain
+45 lbft torque gain

Revonin sitesinde yazan bu, yazılımı yapan bayçuda 40-50 hp demişti ki zaten sizde yanımdaydını o gün tekrar tekrar hatırlatmama gerek yok heralde.

Revo Stage 1 is designed to be installed of a standard vehicle and by the instillation of software alone increase power, torque, responsiveness and flexibility of the vehicles engine. Revo Software works in harmony with the vehicle, maximising the safe potentional from the standard hardware whilst always working within factory safety parameters and retaining smoothness, reliability and fuel economy.
[h=3]Audi Stage 1 example gains:[/h][h=4]Turbocharged Petrol[/h]
1.8T
+30-50 bhp gain
+25-35 lbft torque gain
1.8TFSi
+60 bhp gain
+90 lbft torque gain
2.0TFSi
+35-60 bhp gain
+50-80 lbft torque gain
2.0L Tsi
+35-45 bhp gain
+80-90 lbft torque gain
2.7T
+50-55 bhp gain
+70-125 lbft torque gain
4.2T
+65 bhp gain
+45 lbft torque gain

Revonin sitesinde yazan bu, yazılımı yapan bayçuda 40-50 hp demişti ki zaten sizde yanımdaydını o gün tekrar tekrar hatırlatmama gerek yok heralde.

Bence Kazıklandın Hakanpuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

ben uçuyorum sen hala sürün 180lerde müzeye kaldırırsın arabanı ellemeye kıyamadım bakmaya doyamadım cupraam :D

şemun stage 2 yi çakmış sen bence utanma git kendini en yakın dağdan aşağa yuvarla :puhaha

Tamamda Asıl soru Ben istdeyken arıyorum hadi abi ROll e gidiyoruz eğlence vardiye Yanıtlar ise içler acısı:
Şemun: abi ben gelemiyorum yaa STG2 yaptım ama basmamak için yaptım :Dpuhahapuhaha
Hakan: Abi gelicemde çok uzak falan filan
Ozaman size soruyorum arabalarla denemiyosunuz etmiyosunuz temde 10 dk sıkmak için neden yaptırıyosunuz abicim siz ????? puhahapuhahapuhahapuhaha

Ben hergun Rolldeyim sizin arabalar garajda tozlanıyor :D

hakanım markaların sıtelerınde yazdıkları cızdıklerıne ıtımak etmeyecek kadar bılgı sahıbı oldugumu dusunyorum 5 senedır motor modıfıyesı muhabbetlerı ıcınde oldugum ıcın :) tek yazılımla 40-50bg cıkarttıran yazılımda basınc degerı nedır,egt ne oluyor onlara bakmak lazım.arabaya 2 bar basınc basarsın ne tutarsa tutar artık benzını de basarsın kırmayalım dıye ne kadar basıcaksa artık o da,sonra ızlerı dyno egrısını yada arabanın ne zamandan sonra sapıtmaya basladıgını.vag grubu ıcı suan TR de en ıyı secenek revo kesınlıkle bunu en basından berı soyluyorum zaten ama revo sıtesıne bunları yazdı dıye de kabul edıcek degılım en nıhayetınde tıcarı amac guduluyor burda.kı bıldıgım seyı unutup revo bu kadar bg verıyomus dıcek de degılım :)

zafa arac hazır degıl ve ben asla roll e cıkmam ... onemlı olan her gun roll e stock cıkmak degıl yegennn onemlı olan otobanda cıtırdan gazlamak...:)

Tamamda Asıl soru Ben istdeyken arıyorum hadi abi ROll e gidiyoruz eğlence vardiye Yanıtlar ise içler acısı:
Şemun: abi ben gelemiyorum yaa STG2 yaptım ama basmamak için yaptım :Dpuhahapuhaha
Hakan: Abi gelicemde çok uzak falan filan
Ozaman size soruyorum arabalarla denemiyosunuz etmiyosunuz temde 10 dk sıkmak için neden yaptırıyosunuz abicim siz ????? puhahapuhahapuhahapuhaha

Ben hergun Rolldeyim sizin arabalar garajda tozlanıyor :D

hayatta herşey roll değildir genç kardeşim. Bak şu videoyu izle biraz ibret al puhaha

Geri
Üst Alt