Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi 180hp down pipe

kat iptalsiz down ve revo yazılım yaptırıcam büyük ihtimalle.bakıcam duruma göre.herkese teşekkürler..
bu arada safanın araçta tam olarak ne olup olmadığını öğrenemedim.safa yok buralarda çünkü.bilen varsa söyleyebilirmi?
bende downpipe,komple egzos,intercooler,dump valve ve revo stage2+ yazılım var, Allaha çok şükür hiç sorunsuz biniyorum.. revo dışında bu kadar yüksek gücü bu kadar sorunsuz verebilcek firmaya helal olsun derim, hele de custom yazıp..

bende downpipe,komple egzos,intercooler,dump valve ve revo stage2+ yazılım var, Allaha çok şükür hiç sorunsuz biniyorum.. revo dışında bu kadar yüksek gücü bu kadar sorunsuz verebilcek firmaya helal olsun derim, hele de custom yazıp..

Abi yaptıralı kaç km oldu ve aracı nekadar zorluyosun Roll falan??

6.000km civarı oldu, herzaman diyorum hsonu arabam olduğu için sürekli gazlayarak kullanıyorum.. hatta geçen hsonu çeşme gidişimde 230km/h üzeri 30dk hiç gaz kesmeden gittim, dijitalde 252kmh top speed gördüm.. araba boş yol da biraz daha izin verse daha da zorlardım.. ztn bişey çıkıcak olsa o aralarda çıkarırdı..ankkaraya gidiş gelişlerimde de hiç gaz kesemeden gidip geliyorum..

6.000km civarı oldu, herzaman diyorum hsonu arabam olduğu için sürekli gazlayarak kullanıyorum.. hatta geçen hsonu çeşme gidişimde 230km/h üzeri 30dk hiç gaz kesmeden gittim, dijitalde 252kmh top speed gördüm.. araba boş yol da biraz daha izin verse daha da zorlardım.. ztn bişey çıkıcak olsa o aralarda çıkarırdı..ankkaraya gidiş gelişlerimde de hiç gaz kesemeden gidip geliyorum..
Alllah kazadan beladan uzak tutsun siz genede dikkatli kullanın :)

downpipe dan sonra bi araç neden bazı hız aralıklarında,2.vites 45 te birden gaza oturulduğu zaman pik basınc yaptıgında ,gazı kesip vermiş gibi caf cuf eder?

downpipe dan sonra bi araç neden bazı hız aralıklarında,2.vites 45 te birden gaza oturulduğu zaman pik basınc yaptıgında ,gazı kesip vermiş gibi caf cuf eder?

soru biraz ilginç olmuş ama anladığım kadarıyla o durumda gaz kesiyosa araç yere tutunamıyodur TCS de kısa süreli gaz kesiyodur..cuflamaların da sebebi o olabilir..

yok asr kesmiyor,patinaj yok,yazılımdan pik basıncmı fazla geliyor?

1 Fault Found
000665 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached
P0299 - 000 - - - MIL ON

araç normalde 0.9 yürüyosa 1.1 pik atıyor.o zaman kesme yapıyor böyle.
ama revonunki 1.1 yürüyor böyle bişey yok.boost cut düşük bi ihtimal yani.aynı boost ondada var sonucta

Geri
Üst Alt