Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi 180hp down pipe

revoyu boswerde servıste nasıl stock araca 310 hp abt yazılım atılıyor ???

zafa arac hazır degıl ve ben asla roll e cıkmam ... onemlı olan her gun roll e stock cıkmak degıl yegennn onemlı olan otobanda cıtırdan gazlamak...:)
Yazılım yapsam bende Rolle fazla çıkmam zaten...
O değilde Otobanda gazlamak Rollden daha tehlikeli...

hakanım markaların sıtelerınde yazdıkları cızdıklerıne ıtımak etmeyecek kadar bılgı sahıbı oldugumu dusunyorum 5 senedır motor modıfıyesı muhabbetlerı ıcınde oldugum ıcın :) tek yazılımla 40-50bg cıkarttıran yazılımda basınc degerı nedır,egt ne oluyor onlara bakmak lazım.arabaya 2 bar basınc basarsın ne tutarsa tutar artık benzını de basarsın kırmayalım dıye ne kadar basıcaksa artık o da,sonra ızlerı dyno egrısını yada arabanın ne zamandan sonra sapıtmaya basladıgını.vag grubu ıcı suan TR de en ıyı secenek revo kesınlıkle bunu en basından berı soyluyorum zaten ama revo sıtesıne bunları yazdı dıye de kabul edıcek degılım en nıhayetınde tıcarı amac guduluyor burda.kı bıldıgım seyı unutup revo bu kadar bg verıyomus dıcek de degılım :)

yok can aynen dediğin gibi körü körüne değilim tabi abi dediğin gibi artık biz o kazıkları zamanında yedik artık :D ama bu revoya nedense güveniyorum körü körüne içimde bi güven hissi var kurumsal büyük bi firma olduğu için :) 40-50 hp arası sadece yazılım ve filtreyle bencede çok iyimser değerler ama kullanınca farkı anlıyosun çok fark var stock haliyle arasında.

alturda vardı ... bu arada her gun roll yapmak aracıda ıyı yoruyor zafa benden daha ıyı bılıyosun:)

hayatta herşey roll değildir genç kardeşim. Bak şu videoyu izle biraz ibret al puhaha

AH be Hakanım burası Türkiye sen çok filmlerin etkisinde kalıosun heralde :D:D:D Fazla özenmeni tavsiye etmem puhahapuhahapuhahapuhaha

alturda vardı ... bu arada her gun roll yapmak aracıda ıyı yoruyor zafa benden daha ıyı bılıyosun:)

Abartma olm ne hergünü ayrıyeten spor araba almışım bırakında yoralımm deneyelim gazlayalım garajda tozlanmasın...

AH be Hakanım burası Türkiye sen çok filmlerin etkisinde kalıosun heralde :D:D:D Fazla özenmeni tavsiye etmem puhahapuhahapuhahapuhaha

acayip özeniyorum abi hep bekliyorum bi gün yanıma turbo bi şahin yanaşıp böyle gider yapıp elime ne zaman vercek diye puhahapuhaha

acayip özeniyorum abi hep bekliyorum bi gün yanıma turbo bi şahin yanaşıp böyle gider yapıp elime ne zaman vercek diye puhahapuhaha
Turbo Şayin gelirse seni nos falanda Kurtarmaz olm :D:D:D:D:DD:Dpuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

Neyse konunun içine ettik abi mevzuya dönelim...

Geri
Üst Alt