Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi 180hp down pipe

6.000km civarı oldu, herzaman diyorum hsonu arabam olduğu için sürekli gazlayarak kullanıyorum.. hatta geçen hsonu çeşme gidişimde 230km/h üzeri 30dk hiç gaz kesmeden gittim, dijitalde 252kmh top speed gördüm.. araba boş yol da biraz daha izin verse daha da zorlardım.. ztn bişey çıkıcak olsa o aralarda çıkarırdı..ankkaraya gidiş gelişlerimde de hiç gaz kesemeden gidip geliyorum..
Lastikler fabrika çıkışı V endeksli mi?

yanlış işi hiçbir zaman savunmama ama hep bi 250km/h hız yapma hayalim vardı, eşimde karşı çıkmayınca zorladık ama artık bu kadar uçları denemem artık..
lastikler v sınıfı, aslında o yüzden 240'ı geçmemek lazım ama yol bulup araba gidince duramadım.. w endeksinde bulursam bizim ebatta bunları değişirken ona geçebilirim..

1 Fault Found
000665 - Boost Pressure Regulation: Control Range Not Reached
P0299 - 000 - - - MIL ON

araç normalde 0.9 yürüyosa 1.1 pik atıyor.o zaman kesme yapıyor böyle.
ama revonunki 1.1 yürüyor böyle bişey yok.boost cut düşük bi ihtimal yani.aynı boost ondada var sonucta

aynı boost ondada var dıye b mantık yok ıste,sonucta ıkı yazılımında harıtaları farklı,senın yazılımın o basıncta kesme yapabılecegı sekılde ayarlanmıs.revonun kullandıgı parametreler demekkı daha farklı

arkadas bosuna yaptirma senin arac zaten maximun gucte zaten ise yaramaz

Yalancı kat. işini öğrendiğim iyi oldu =) Kat. iptali yapmadan downpipe yaparsanız yine kes-biç yapmak durumunda kalacaksınız.

ya benim kafama takılan bişi var katalizör iptali ile downpipe aynı şey olmuomu yada downpipe takmak için katalizörü sökmemiz gerekmiomu yada kat iptali olmadan downpipe nasıl oluo bi zahmet açıklayın kafam karıştı....

ya benim kafama takılan bişi var katalizör iptali ile downpipe aynı şey olmuomu yada downpipe takmak için katalizörü sökmemiz gerekmiomu yada kat iptali olmadan downpipe nasıl oluo bi zahmet açıklayın kafam karıştı....

Dp turbodan çıkıp katalizatöre kadar gelen kısımdır.Katalizatör iptal etmek ile dp yi genişletmek aynı şeyler değil.Dp yi genişletip kat ı tutarsan orda saçma iş olur.Kat ı ya spor kat ile değiştirceksin ya da iptal ediceksin

Geri
Üst Alt