Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi 180hp down pipe

ferhatyazıcı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iyi günler.

benim arca bir down pipe düşünüyorum fakat derin bir bilgiye sahip değilim.benim araca uyacak downpipe nereden bulabilirim?yada el yapımı olarak bir ustayamı yaptırmak mantıklı.dediğim gibi tam olarak bilmiyorum bu olayı.
tşkler.

Sanayide iskender ustaya yaptirabilirsin elinden ibiza cupralarda gecti ama ibiza cupralarin alt takimi vok teferuatli biraz zaman alabilir

şemun abi,bostancıdaki süreyya ustayla konuştum o yaparız bişeyler bakarız dedi ama bu hafta uğricam yanına sonrada iskender ustaya geçerim.merak ettiğim bu down pipe denen olay el yapımımı oluyor yoksa direk satın alınabiliryormu?

Direkt satin alinabilir ama anormal rakamlar cikiyor ortaya mesela en az sirf downpipe 1500 2000 lira oluyor supersprint daha cupraya cikarmadi milltek var ama oda 2 ay surer.. Araca yazilim yapacakmisin

evet revo yazılım yapıcam down pipela beraber.
ayrıca maslakta yazılımı yapacak olan yer 500dolar dedi.550dolarada hem yazılım hem down pipe yaparız dedi.down pipelar bukadar ucuzmu peki?ben onu anlamadım.evo ile ilgili konuştuğum yerdi bu.revoyu powershop yapıyor zaten.

Filtre ve bu işi yapan arkadaşların ve sitemizde bu işi bilen arkadaşlardan bildiğim kadarıyla down pipe veya dump valve değiştirmek bu tarz araçlarda pek işe yaramıyor..Bilginiz olsun..

http://www.seatclubworld.com/showthread.php?3414-Downpipe-Hakkında

Onu 1.4 tsi 125 hp için söylemişler. Bu araçta işe yarar.

evet revo yazılım yapıcam down pipela beraber.
ayrıca maslakta yazılımı yapacak olan yer 500dolar dedi.550dolarada hem yazılım hem down pipe yaparız dedi.down pipelar bukadar ucuzmu peki?ben onu anlamadım.evo ile ilgili konuştuğum yerdi bu.revoyu powershop yapıyor zaten.

Revo yu yapan yer iskenderle çalışıyor ferhat yani o dediği fiyatlara yaptırabilir sorun yok. Bende de revo STG 1 var yazın muayenneden sonra bende düşünüyorum dp komple egsoz yaptırmayı aynı yere.

Hakan abi,down pipe gelince anladığım kadarıyla kat. iptal oluyo.bu şekilde araç muayeneden geçemez değilmi?şuanda orta susturucu iptali ve varex var.şuandamuayneden geçer durumda fakat downpipe olunca sıkıntı çıkarmı?

Hakan abi,down pipe gelince anladığım kadarıyla kat. iptal oluyo.bu şekilde araç muayeneden geçemez değilmi?şuanda orta susturucu iptali ve varex var.şuandamuayneden geçer durumda fakat downpipe olunca sıkıntı çıkarmı?

Yok Down pipe da katı iptal etmek zorunda değilsin diye biliyorum ama katı iptal edersen daha verim alırsın. Stage 2 yapıcaksan zaten ya kat iptali yada sport kat takmak zorundasın revonun sitesinde de var bu bilgiler. evet katsız araç muayeneden geçemiyor. Bende o yüzden muayeneyi bekliyorum stg2 ye geçmek için , bi kaç ay var tak çıkar uğraşmayım diye.

Onu 1.4 tsi 125 hp için söylemişler. Bu araçta işe yarar.

Revo yu yapan yer iskenderle çalışıyor ferhat yani o dediği fiyatlara yaptırabilir sorun yok. Bende de revo STG 1 var yazın muayenneden sonra bende düşünüyorum dp komple egsoz yaptırmayı aynı yere.

Hakan ben yaptırmadım ama Bostancı da Filtre ve performans işi yapan Süreyya Usta ya ve YCO Yiğit e sordum..Bocanegra sadece bunları değiştirmek için pek bir faydası olmaz dediler..Ama yazılımla birlikte olursa faydası olurmuş..

Yine de senin kullanıcı olarak bilgin vardır..Ben yaptırmadan sorduğumda bu cevapları aldım..

Geri
Üst Alt