Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi 180hp down pipe

hakan yanıltıcı ısını herkes ıyı yapamıyor belkıde onun ıcın bu yorumda bulunmuslardır,turbo arabada en ıyı egsoz olmayan egsozdur backpressure olayı yok cunku atmosferıklerdekı gıbı

yok abi aslında şöyle bi olay var, kata yanıltıcı koyunca haliyle ordaki gerçek değeri ölçmüyor beyine yanlış bilgi yolluyor, buda performansın düşmesine sebep oluyormuş. tamam yanıltıcı ışığı söndürüyor ama bu söylenen banada mantıklı geldi açıkcası. sonuçta yazılımsız araç orda bir kat olduğunu varsayıyor ve değerlerde ona göre beyne giderek ona göre çalışıyor.

kat ıptalsız revo yaptırmana gerek yok zaten basıncın artıcak kat ın arada olması ıslerı zorlastırcak,muayne konusunda sıkıncı cekmemek adına pıyasada yalancı kat dedıklerı ıcınden ıstedıgın capta duz boru gecen dısı kat a benzeyen parcalar var onlardan kullanabılır yada yaptırabılırsın

yani yazılımı yapınca kat iptali şart diyorsunuz.e peki kat iptalsiz yazılım yapılmış birsürü araç var.iptalsiz sadece yazılımla bir güç elde edemezmiyiz?bu yalancı katı yaptırmaya çalışıcam.bulabilirmiyim bilmiyorum fakat,sadece yazılımla down performansa etki etmezmi?yada sadece yazılım?

custom downpipe ve egzost + filtre + yazılım..standart menü..
yazılımsız arabada DP illaki çok az da olsa fark eder ama custom DP zaten yazılım için yapılır..stock arabada custom DP amaca hizmet eden bişi değil..DP için geçen isimlerin dışında bi yer önerebilirim..bunun yanında Ibiza Cupra'ya yazılım yapmaktan neden çekiniyosunuz anlamıyorum..biraz özen gösterirseniz hiç bişi olmaz..Ibiza Cupra'm olsaydı 5K km'den sonra yukardaki menü için düşünmezdim bile..

Yalancı kat. işini öğrendiğim iyi oldu =) Kat. iptali yapmadan downpipe yaparsanız yine kes-biç yapmak durumunda kalacaksınız.

yani yazılımı yapınca kat iptali şart diyorsunuz.e peki kat iptalsiz yazılım yapılmış birsürü araç var.iptalsiz sadece yazılımla bir güç elde edemezmiyiz?bu yalancı katı yaptırmaya çalışıcam.bulabilirmiyim bilmiyorum fakat,sadece yazılımla down performansa etki etmezmi?yada sadece yazılım?

ferhat, stage 1 yapıcaksan kat iptali olmasına gerek yok, yine başka forumdan biri gti ını revo stg1 ile gayet sağlıklı bir şekilde kullanıyor. Aynı şekilde benimde aracımda kat iptali yok herhangi bir sorunla karşılaşmadım, ayrıca 40-50 hp arası bir güç aldım. Zaten revo nun stg1 yazılımının amacıda bu, stock araçtan maximum gücü almak.

ferhat stage 1 ıcın kat ıptal etmezsın ama orta susturucu ıptal etmıssın varex takmıssın sona o zaman neden kat dursunkı daha ? en ıyı sekılde egsoz sıstemını yapıp performansını daha da arttırmak varken neden eksık gedık olsun,yazılımın da katlı halıne gore olur kı cok gereksız bence.b ıse gırılıyorsa benım mantıgım her zaman tam olması gerektıgıdır ısın aslı.Chıp,egsoz,fıltre kısmı zaten allahın emrı oldugu ıcın kat mat sokmeyıp bınmenın manası yok.bu arada bu stage mtage muhabbeplerı de baslı baslına hazır yazılımın sorunsuz ıslemesı adına cıkarılmıs seyler,yoksa gıdersın soylersın tuner ına ben su su parcaları taktım ona gore yazılım ıstıyorum dersın neyse onu yapar.

ferhat, stage 1 yapıcaksan kat iptali olmasına gerek yok, yine başka forumdan biri gti ını revo stg1 ile gayet sağlıklı bir şekilde kullanıyor. Aynı şekilde benimde aracımda kat iptali yok herhangi bir sorunla karşılaşmadım, ayrıca 40-50 hp arası bir güç aldım. Zaten revo nun stg1 yazılımının amacıda bu, stock araçtan maximum gücü almak.

hakan stage1 ıle 40-50 bg aldıgın savunmussa bence oncesı sonrası dynolu b ıddaya gırmıs olsun hıc bsy olmadan 50bg gayet ıddalı,arabayı gereksız sıkıstırmaktan baska bsy degıl

Ferhat benim araba stock hemde öyle böyle Değil All Stock :D Aracımın saglıgına uzun vadede önem vermemden dolayı hiç bişi yapmadım bi filtre yaptım onuda zevkine geri söktüm revonun... Ben yazılımsız DP dahil komple SS gömcem bi filtre Tamamdır bana yeter Belki cok ilerde yazılım....

hakan stage1 ıle 40-50 bg aldıgın savunmussa bence oncesı sonrası dynolu b ıddaya gırmıs olsun hıc bsy olmadan 50bg gayet ıddalı,arabayı gereksız sıkıstırmaktan baska bsy degıl

50 Hp çok aşırı rakam bence okadar olmaz DYnoda belli olur birde egsoz sistemine yazık Hakan bişiler sök rahatlasın araban...

Geri
Üst Alt