Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi 180hp down pipe

Olum herkese custom custom diosun gidip milltek SS e gözünü dikiyosun amacın ne Şemocuk?Bu arada neden Milltek Söylermisin?
Seni kizdirmak icin ulen:)Ben iskendere gittim sok sunu kopmle bi egsoz yap bana dedim oda ne gerek var dedi yapma dedi olay bu e milltek leon cupraya dv dahil spor kat dahil komple 76 lik cikardi en onemli yanida komple 76 lik olmasi 4500 tl

Seni kizdirmak icin ulen:)Ben iskendere gittim sok sunu kopmle bi egsoz yap bana dedim oda ne gerek var dedi yapma dedi olay bu e milltek leon cupraya dv dahil spor kat dahil komple 76 lik cikardi en onemli yanida komple 76 lik olmasi 4500 tl

Bu Milltekin Distribütörü hakkında hiç ii şeyler duymuyorum yaa sırf o yuzden getirtmedim...
Sen hakkaten getirtcekmsn Milltek?

Yok ya saka yapiyorum milltek in guzel yani 76 lik baslayip 76 bitmesi SS de son kazanda daralma oluyor gecen biri btg den milltek siparis verdi 2 ay bekledi bu kadar ugrasma ra btg yi ver siparisi

Yok ya saka yapiyorum milltek in guzel yani 76 lik baslayip 76 bitmesi SS de son kazanda daralma oluyor gecen biri btg den milltek siparis verdi 2 ay bekledi bu kadar ugrasma ra btg yi ver siparisi

BTG milltek getirtmioki getirtse suan kullanıyodum bile şemun...

BTG milltek getirtmioki getirtse suan kullanıyodum bile şemun...
Gecen sanayide biriyle konustum ole demisti velhasil konu dagilmasinBence stage 1 yapin gule gule kullanin ibizalari zaten findik kadar motordan 180 hp cikarmislar aslinda hp disinda arac hafif oldugu icin keyifli kullanima sahipte,,, zafa tr de senden cok roll yapan insan yok ama yazilimada senden cok karsi olan yok:):)

Gecen sanayide biriyle konustum ole demisti velhasil konu dagilmasinBence stage 1 yapin gule gule kullanin ibizalari zaten findik kadar motordan 180 hp cikarmislar aslinda hp disinda arac hafif oldugu icin keyifli kullanima sahipte,,, zafa tr de senden cok roll yapan insan yok ama yazilimada senden cok karsi olan yok:):)
,

:D:D Hakkaten yaa Hakan yuzunden yapamadım kıllandırdı beni....
Bu arada son denemede 207 RC ye 6 boy Çaktım :D Gerçi jokeyi daha yeni almış aracı biraz kotuydu Arkadas geçti 207 ye 1.5 boy ile cupra önde :)
Benim en fazla yapıcagım güzel bi cat back yada tb zevk amaclı filtre yazılımda belki diyorum oda en sona...

Downpipe'yi marka almanıza gerek yok. Özel yaptırdığınız da sök-tak şeklinde olacak. Yazılımla tabi ki daha iyi sonuçlar veriyor ama yazılımsız işe yaramıyor değil. Ben kullanıyorum tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt