Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi 180hp down pipe

Revo 2-3 tane ibiza cupra stge 2 yapti akillara zarar ayrica ucuza kacma bole ozel araclar icin iyice arastir Bu araa orjinal katla hafif yazilim yapmak daha mantikli bende o motorda stge 2 ye cesaret etmezdim stfe 1 ile 2 arasinda cok fak yok sadce stge 1 filtre ikilisi guzel sonuc verir

akıllara zarar derken?sorunlumu araçlar anlayamadım? down + yazılım düşünyorum şuanda zaten filtre yapmıştım.sadece down ve yazılım.ama yazılıma karar veremedim nerede yapacağıma.

Ferhatcım ben bu konuyu cok araştırdım ilk bas komple Milltek getirtcektim 5000 küsür TL ye neden pahalı denince spor katalizör olması işi bozuyor...
Yazılımsız olarak komple egsoz ve dp çok farkettiriyor yazılımla dahada güçleniyor ama yazılımsız işe yaramaz kim demişse bayagı bi yanlış demiş...
Ben Supersprinti bekliyorum Suan Polo GTİ a cıktı. Bircok opsiyonu var ister spor kat ister katsız ister ortasusturuculu ister sustucusuz her tür opsiyon var buyuk ihtimal eylulde cıkıcak katsız olunca fiyatıda uygun oluyor SS in komple... Yerinde olsam SS i bekler direk SS çakardım hem ucuz hem kaliteli mal olucak Milltek gibi abartı bir fiyatı olucagını sanmıyorum (Katsız ve orta susturucusuz)
Egsozun Polo GTİ a verdiği güçleri opsiyonlarını bir incele istersen hemde customdan uzak durmuş olursun birebir sok cıkar olmus olur.

Yazılım konusundada Bence customdan uzak dur çogunlugun yaptıgı gibi Revoyu yap sorunsuz bin....

http://www.supersprint.com/en/prod-7124-11172-vw_polo_gti_14_tsi_180_hp_2010_E28093E280BA.aspx

Dyno:
http://www.supersprint.com/en/prod-p-7124-11172-8-vw_polo_gti_14_tsi_180_hp_2010_E28093E280BA.aspx

safa sağolasın.şuanda işlerim var çıkmam gerek akşamleyin inceleyip.birdaha gözden geçiricem..teşekkürler..

Ali Ferhat Yazıcı --------safa,bak bu senin için :D

Cok saglam gidiyolar o anlamda soledim mesela milltek yada ss almaya kalksan komple sekilde 4000 den asagi cebinden cikmaz ama malzeme kalitesini daha dusuk tupup araca daha faydali egsoz yapmani tercih ederim

bu stage1-2 ne oluyor tam olarak yazılım artı eklentiler biliyorum fakat stage 2de yazılım+downpipe şeklindemi?

Cok saglam gidiyolar o anlamda soledim mesela milltek yada ss almaya kalksan komple sekilde 4000 den asagi cebinden cikmaz ama malzeme kalitesini daha dusuk tupup araca daha faydali egsoz yapmani tercih ederim

Olum düşeşe Supersprint dusurdun tabi Rahatsın OHhh bol keseden atıosun... Aracında SS var gözün hala customda lan şemun

Stage muhabbeti cok muhim degil aslinda stageler yukseldikce raca o kadar cok yukleniliyor ole dusunMesela stge 1 icin raca hicbirsey yapman gerekmiyorStge 2 icin sadce 97 oktan spor egsoz filtre ve cooler gerekiyoStage 2 plus var onada benzin pompoasi lazim bu revo icin ama ona gore

Geri
Üst Alt