Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi 180hp down pipe

Hasan abi , yazılımsız sadece dp nin ses çıkarmak dışında pek bir işe yarayacağını bende sanmıyorum. Aynı şekilde hava filtreside öyle. Genelde sesden dolayı piskolojik bir haz oluşturuyorlar sadece :) Aracıma bende filtre dahi takmadım yazılım yaptırmadan. Revolayınca avatarımdaki filtreyi aldım.

hasan abi ben süreyya ustayla konuştum yüzyüze detaylı bakarız ama ben hallederim dedi down pipeı.yazılımla beraber etkili olur dedi.yazılımsız etkisi olmayacağını söylemişti.

Ben Süreyya Ustaya filtre için gittim ve taktı sağolsun..Ama işlem bittikten sonra ses hiç çıkmadı..Usta bile şaşırdı :)

ne taktın abi filtre? ben intake yaptım k&n 57s 9501...fotolarını koymuştum buraya.çok iyi ses veriyordu.

hasan abi ben süreyya ustayla konuştum yüzyüze detaylı bakarız ama ben hallederim dedi down pipeı.yazılımla beraber etkili olur dedi.yazılımsız etkisi olmayacağını söylemişti.

Egzost çu mu filtreci Süreyya Usta ile görüştün Ferhat? Filtreci konuşmadım ben bu konu hakkında dedi :)

yok be abi ben kaan egzostan bahsediyorum.:D egzozcu süreyya usta..sürreyyalar karıştı

k&n ama hangisi abi?hangi seri..bu cuma buluşmaya gelmeye çalışıcam orada bakarız istersen.ses beni tatmin ediyor yani hoşa giden bir sesi var,helede 3000devirden sonra çok tatlı bir ses var.

evet revo yazılım yapıcam down pipela beraber.
ayrıca maslakta yazılımı yapacak olan yer 500dolar dedi.550dolarada hem yazılım hem down pipe yaparız dedi.down pipelar bukadar ucuzmu peki?ben onu anlamadım.evo ile ilgili konuştuğum yerdi bu.revoyu powershop yapıyor zaten.

tabi ki de ucuz
downpipe denilen şey...alt boru demek..bunu da krom yani nikelajlanmış galvanizli borudan yapıyorlar.fiyat nikelaj'dan dolayı yükseliyor...sen ne kadar büyük istediğini söylüyorsun çap olarak yapılıyor..
bak o kadar yazıp çiziyoruz..mustafa gidere uğra bostancı da fiyat al..hem esnaflığı esnaflık hem ustalığı ustalık..bizden zaten scw..her zaman diyor beğenmezsen geri gel diye baştan sorularını sor merkını gider..
yazılıma gelince..
yaptır boruyu sonra barboros abi kafan ağrımasın..
bu da benim düşüncem..

varol abi barbaros beye nasıl ulaşırım?

ayrıca revo öneriliyor heryerde.en iyi dyno verilerini o veriyor diye biliyorum.anladığım kadarıyla barbaros abi custom yapıyor bu işi,gazihan vs gibi.

varol abi barbaros beye nasıl ulaşırım?

ayrıca revo öneriliyor heryerde.en iyi dyno verilerini o veriyor diye biliyorum.anladığım kadarıyla barbaros abi custom yapıyor bu işi,gazihan vs gibi.

çok kolay özelden yazıyorum

Geri
Üst Alt