Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo marşpiyel + Bagaj Spoiler

mevlüt msjını aldım bi kaç günde uzak kaldım,çok sıradan bişey istemiyorum ama mehmetin ki fena değildi.resimleri koyarsanız çok makbule geçer bende ona göre karar veririm

ve ön taraftada bişiler eksik çok sade..karbon kaput olayına giricem ilerde ama şuan için bi far kaşı düşünüyorum angel yerine,başka düşünen varmı ve nasıl temin ederiz?ve tabi ızgara konusunda da bişiler yapabiliriz

ve ön taraftada bişiler eksik çok sade..karbon kaput olayına giricem ilerde ama şuan için bi far kaşı düşünüyorum angel yerine,başka düşünen varmı ve nasıl temin ederiz?ve tabi ızgara konusunda da bişiler yapabiliriz

far kaşını fibercide yaptırmak gerekiyor.İsteyen olursa topluca yaptıralım pazarlık etme ımkanı olur.

spoiler için bende çok klasik bişey istemıyorum ama öyle kafamıza göre model yapma şansımız yok fibercilerde
belirli kalıplar var o kalıplara göre seçim yapıcam.. ki herkeste aynı kalıp var klasikince spoiler bora jetta ve toledonunki hemen hemen aynı..
düz ince bagaj çizgisine kadar..

fatih abi arka cam üstünü düşünmüyorum pek estetik durmuyor..
aslında spoiler içinde çok kararlı değilim bende sizler gibi sıradışı bişey almak istıyorum ama hala bulamadım..

Net olarak yan macpielleri kesin taktırıcam uysada uymasada :)) arabam şuan kazalı sağ çamurluğa çarptılar
önce onu yaptırıp ondan sonra bu işe bakıcam yine duruma göre haberleşelim

serkan abi ben arabanın ön burnuyla oynamayı hiç düşünmüyorum.. mevcut şekli bence gayet karizmatik tamponun altına
ek atabilirim zaten benim ön arka tampon altlıkları gövde rengi boyalı içine folyo atıcam okadar..

kaş için +1 . spoilerı da gördükten sonra karar vericem.şöyle çıtadan farklı bişi olsun hafiften bagajın köşeyide alsın istiyorm

Benim aldıgım bagaj spoilerı mcıta dıye gecen plastık cıtadır.Bagaj spoilerı için secenekleri görelim fiber olarak toledoya yaptırabılırız.Kim ne ıstıyorsa bu konuda yazarsa sayı cıkmıs olur.

Geri
Üst Alt