Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo marşpiyel + Bagaj Spoiler

Fatih abi saçtan almanın manası yok bence ne diye saçtan alıp arabaya yük edeceksin ki onu bir de sökmek istediğin zaman ne yapıcaksın vida yerleri belli olacak
Mehmet abi eğer ki o fiyata alabiliyorsan alınacaklar arasına beni yazarsan sevinirim benim araç Metalik kara büyü (siyah) geçiyor.Mevlüt'le biz dün akşam seni cidden bekledik baya ama karşılaşamadık

Arkadaşlar, bu plastik bagaj üstü spoiler, bagaja nasıl monte ediliyor, delik falan açılmıyor, değil mi? Yani sonra istediğimizde sökebiliriz..

Bir de bagaj üstü olan fiber galiba. Onun orta kısmını LED'li yapmak ve frenlerle birlikte çalıştırmak mümkün müdür acaba?

Bir de aklıma geldi, Adana'da birisi macpielleri sacdan imal ediyor, 100tl'ye satıyor. 2 vida ile gövdeye sabitleniyormuş.

Altında cift traflı bant var onunla bagaj ustune sabıtlıyorsun.Malzeme fiber degil plastıkten imal edilmiş.Montaj yapmak için herhangi bir delik açılmıyor.

Mehmet, bagaj üstü plastik olanı nerden almıştın? Biz de alalım.

mehmet abi erdal (E.mergency) il ben istiyoruz fiyat çok iyi
diğer arkadaşlarada soralım sayı artarsa ona göre sipariş verirsin.. Müsait oldugunda senın arabanın resimlerinide
paylaşırsan iyi olur diğer arkadaşlar fikir sahıbı olurlar

mehmet abi erdal (E.mergency) il ben istiyoruz fiyat çok iyi
diğer arkadaşlarada soralım sayı artarsa ona göre sipariş verirsin.. Müsait oldugunda senın arabanın resimlerinide
paylaşırsan iyi olur diğer arkadaşlar fikir sahıbı olurlar

Tam sayı olursa daha ıyı olur tek seferde aradan cıkmış olur.Benım aracın resımlerı yakın zamanda gelecek.

Mevlut911
Emergency
d-darko ısteyen altına yazabılır.

Mehmet boya işini nasıl yapacağız? Benim aracım şeker beyazı mesela...

Geri
Üst Alt