Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo marşpiyel + Bagaj Spoiler

serkan abi ben arabanın ön burnuyla oynamayı hiç düşünmüyorum.. mevcut şekli bence gayet karizmatik tamponun altına
ek atabilirim zaten benim ön arka tampon altlıkları gövde rengi boyalı içine folyo atıcam okadar..

ne bilim kardeş bişi eksik sanki..benim gövde rengi değil.indirince arabayı götü çok sağlam durdu ama ön pasif kaldı.ek falan yapılabilir en kötü ihtimal

ne bilim kardeş bişi eksik sanki..benim gövde rengi değil.indirince arabayı götü çok sağlam durdu ama ön pasif kaldı.ek falan yapılabilir en kötü ihtimal
Toledoyu yere basınca arka taraf cok güzel duruyor.Sedan arabada boyle bır guzellik cok ıyı.....Sizde orjınal tampon oldugu ıcın bıraz bos gelebılır.Bende orjın cupra-r tampon var o yuzden on goruntude sorun yok bır de bu tampona Sıyah zemın merceklı angel koyunca on taraf tam oldu tek eksık far kaşı onuda yakında cozerim.

Toledoyu yere basınca arka taraf cok güzel duruyor.Sedan arabada boyle bır guzellik cok ıyı.....Sizde orjınal tampon oldugu ıcın bıraz bos gelebılır.Bende orjın cupra-r tampon var o yuzden on goruntude sorun yok bır de bu tampona Sıyah zemın merceklı angel koyunca on taraf tam oldu tek eksık far kaşı onuda yakında cozerim.

kesinlikle harika arkası var.bi arkadaşım almanyada ve fena bi angel gördüm e-bay de onu sipariş edicem kısmetse.kaş olayına girersem haber et mehmet.
bu d angelın linki : http://cgi.ebay.de/SCHEINWERFER-SCHWARZ-LED-LEISTE-SEAT-LEON-TOLEDO-1M-/130537423702?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1e64a30356

mevlut abımız bana mesaj attı. mehmet bey bızzat dedıgı parcayı yapılmıs olarak fotografını koysa daha aydınlatıcı olur ve alıcı da ona gore alır. fıyatı gayet uygun.

Resimleri bekliyoruz arkadaşlar merakla... Ancak ondan sonra kesinleşecek gibi...

ben hala sigortadan haber beklıyorum araba kazalı oldugu için bunlara girmek içimden gelmıyor..
bugün egsoz kelepçesini ve spiralini değiştirdim 130 lira..
Niyetim arabayı komple sıfırlamak bir hafta içinde 680TL gitti.. zannedersem 2000lira çıkacak
A dan Z ye parça değiştirmekle meşgulüm.. deforme olan herşeyi çöpe atıyorum :))

Yarın macpielleri döktürecem ondan sonrada spoiler montajını bitirip fotoları atıcam..
Lambur lumbur iş yapmak istemıyorum bir defa olsun temiz olsun bunun peşindeyim..

kesinlikle harika arkası var.bi arkadaşım almanyada ve fena bi angel gördüm e-bay de onu sipariş edicem kısmetse.kaş olayına girersem haber et mehmet.
bu d angelın linki : http://cgi.ebay.de/SCHEINWERFER-SCHWARZ-LED-LEISTE-SEAT-LEON-TOLEDO-1M-/130537423702?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1e64a30356

Bunlar FK gunduz farlı olanlar....Sitede bakarsan bununla ılgılı konu acmıştım.Parça satan arkadasım ledlerın sorun cıkardıgını soyleyınce sıparısten vazgectım.Birde nette biraz arastırırsan bu farları uzerınde gorebılırsın.Bence angel eyes farlarla on taraf daha hırcın oluyor.Bu ledler bence o kadar guzel durmayabılır ama renkler ve zevkler konusuda var.

ben hala sigortadan haber beklıyorum araba kazalı oldugu için bunlara girmek içimden gelmıyor..
bugün egsoz kelepçesini ve spiralini değiştirdim 130 lira..
Niyetim arabayı komple sıfırlamak bir hafta içinde 680TL gitti.. zannedersem 2000lira çıkacak
A dan Z ye parça değiştirmekle meşgulüm.. deforme olan herşeyi çöpe atıyorum :))

Yarın macpielleri döktürecem ondan sonrada spoiler montajını bitirip fotoları atıcam..
Lambur lumbur iş yapmak istemıyorum bir defa olsun temiz olsun bunun peşindeyim..
Bır gun buluşalım su aslanı bır gorelım mevlut.

Geri
Üst Alt