Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Toledo marşpiyel + Bagaj Spoiler

Konu, 'Toledo' kısmında mevlut911 tarafından paylaşıldı.

1. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    Birkaç gündür araştırıyorum bugün fiberciye gittim ve toledo için yaptığı spoiler macpiel
    fiyatlarıını aldım..

Bagaj üstü ince spoiler 100TL Araç rengi boyalı ve montaj dahil
    Arka cam üstü sapoiler 100TL Araç rengi boyalı ve montaj dahil
    Birçift yan macpieller 100TL Araç rengi boyalı ve montaj dahil..

Resimlerdeki modellerle aynıdır...

IMG_4506.jpg

IMG_4482.jpg

IMG_4492 - Kopya.jpg

Ekli Dosyalar:

2. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    MEvlüt kardeş, marşpiyeli tam anlamadım da, arka spoilerler güzel görünüyor. Yalnız birkaç ay bütçe sıkışık, ondan sonra yaptıracağım inşallah. sadece parça fiyatlarını yazabilir misin? Adana'da olduğum için...

3. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    sordum abi sordum :) fiyat aynı değişmiyor niye diye sordum montajı 5dk sürüyorda ondan dedi :))

4. nightwish1903

nightwish1903 SCW Üyesi

140
    10
    18
    sağol mevlüt.bende görmüştüm gittigidiyorda.spoiler çıta heryerde varda,cam üstü ve marcpieller iyi olur

5. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    bizimle bu bilgileri paylaştığın için sağol kardeşim.

6. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Mevlüt bagaj üstü spoilerın plastık olanları var ben 30 tlye aldım ve aynısııı.....Bosyere fibere 100 tl vermeyi diğerlerinin fiyatı iyi gibi duruyor.Bende orjinal cupra-r marşpiyel oldugundan ve spoileri aldıgım için belki cam üstü olanı alabilirim.

7. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    mehmet abi Dün gece erdalla birlikte forumda senı bekledık walla :)) karşılaşamadık spoiler çok mühim değil ama ben macpieli ciddi ciddi düşünuyorum..
    adam çok ısrar etti spoiler ve cam üstünü boşwer onlar normal ama şu yan macpieller 10 numara oluyor bunu takalım dedi beğenmezsen
    geri sökecem dedi.. benım kafama takılan macpiel takarsak tamponlar (orjınal) yukarda kalmazmı ? sırıtır diye korkuyorum..

Bu arada bagaj üstü spoiler fiber değil onda kalıp yokmuş dediğin gibi plastik.. diğerleri fiber cam üstü ile macpiel eğer sen 30 liraya aldıysan
    çok iyi fiyat abi bizde ondan alalım şayet varsa

8. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Bagaj üstü spoiler kac adet ıstenıyorsa bu konuda cıkartalım ona gore gıdıp alayım yada arkadasa soyleyeyım bana kargo ıle gondersın.Sehirdısından ısteyen olursa plastık oldugu ıcın rulo gıbı oluyor ve kucucuk bır pakete koyup ucuza kargolayabılırım.

9. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    elastik bişeymi bu abi sert plastik değilmi nasıl rulo yapıyosun

10. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Arkadaşlar, bu plastik bagaj üstü spoiler, bagaja nasıl monte ediliyor, delik falan açılmıyor, değil mi? Yani sonra istediğimizde sökebiliriz..

Bir de bagaj üstü olan fiber galiba. Onun orta kısmını LED'li yapmak ve frenlerle birlikte çalıştırmak mümkün müdür acaba?

Bir de aklıma geldi, Adana'da birisi macpielleri sacdan imal ediyor, 100tl'ye satıyor. 2 vida ile gövdeye sabitleniyormuş.

Sayfayı Paylaş