Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo marşpiyel + Bagaj Spoiler

Bunlar FK gunduz farlı olanlar....Sitede bakarsan bununla ılgılı konu acmıştım.Parça satan arkadasım ledlerın sorun cıkardıgını soyleyınce sıparısten vazgectım.Birde nette biraz arastırırsan bu farları uzerınde gorebılırsın.Bence angel eyes farlarla on taraf daha hırcın oluyor.Bu ledler bence o kadar guzel durmayabılır ama renkler ve zevkler konusuda var.

işin açığı ledlerden öte farlar dikkatimi çekti.yoksa led işi geçti zaten.senin araç iyi duruyor aslında sitede fotoları varmı.bakıp ona göre angel taktırayım.orjinaller zaten iyi aslında hani çok fark olmıcaksa değişik bişey olsun istedim.senin aracın fotolarına bi bakmam lazım

serkan abi sana verdiğim link e baktınmı bu far kaşı için 198TL fiyat yazmışlar bence çok pahalı

serkan abi sana verdiğim link e baktınmı bu far kaşı için 198TL fiyat yazmışlar bence çok pahalı

Mevlut uc adet panjur ıle beraber o fıyat verılmış.Bence sadece far kaşı ıcın fıyat almak lazım sadece resımdekı kas guzel olmuyır ortaya kadar uzatmak lazım..

set olaraksa güzel fiyat..
bu arada ben siparişi verdim yan macpieller cumartesi monte edilecek..
daha sonra resimleri paylaşırım..

pıyasada ıkı cesıt var bırı sonar dıgerı dp sonar daha guzel sızın ıcın yarın arkadastan fıyat aldırırım.Istersenız kredı kartına taksıtte yaptırabılırız.Nakıt olarak alınca cok uygun oluyor.
senin ki sonarmı ?fiyat al da ona göre bilmediğim bi yerden getirtmiyim.yoksa olmadı almanyadan o dediğimi getirtcem.

Geri
Üst Alt