Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sırf motor gücü yeterlimi(Performans için)?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk mesajda, konunun ne olduğu belirtilmiş. Konunun ne olduğu, göz önünde bulundurulursa, tork konusunda yazdığım şeylerin, verdiğim örneğin, konfor tüketim vs. odaklı olmadığı anlaşılacaktır.

Uzman otomobil o kadar başarılıdır derken performansından (0'dan başlayarak) hızlanma değil de, esnekliğinden bahsediyor sanki.

Ben sorumun cevabını hala alamadım Alp. İlk mesajında, parantez içerisinde bulunan "performans için" yanlış mı olmuş yoksa ne dersin?

---------- Post added at 17:03 ---------- Previous post was at 17:01 ----------

Uzman otomobil o kadar başarılıdır derken performansından (0'dan başlayarak) hızlanma değil de, esnekliğinden bahsediyor sanki.
Biri esneklik dediği zaman hep şu video geliyo aklıma..
http://www.youtube.com/watch?v=I2L9ucyj93g

Biri esneklik dedimi benim aklımada hep bu geliyor nedense :D:D:D:

http://www.youtube.com/watch?v=ozHse4au_eI

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 17:10 ----------

Ben sorumun cevabını hala alamadım Alp. İlk mesajında, parantez içerisinde bulunan "performans için" yanlış mı olmuş yoksa ne dersin?

---------- Post added at 17:03 ---------- Previous post was at 17:01 ----------

Biri esneklik dediği zaman hep şu video geliyo aklıma..
http://www.youtube.com/watch?v=I2L9ucyj93g

Performans 0-100müdür?

Ayrıca o Golf 6.vitesten başlıyor renault 5inci vitesten öyle bir sonuç olmalı normal başlatsaydınız ikisinide 5.ci vitesten bakalım kim kime gülüyordu..

EP3 Type-R'la MK1 Leon Cupra R'ı kıyaslarsan kendi kuyunu kazarsın uyarayım..

Esneklik örneği olarak verdim..

Sende benim soruma cevap versene ayberk iki aracıda 5.te gazlasalardı sonuç ne olurdu? (Reno ile golf)
Muhtemelen yanyana giderler.
Ancak o Clio'nun 5. vitesi ne için varsa, Golf'ünde 6. vitesi onun için var.
Ayrıca Clio RS'i bilenler, 5. viteslerinin nası ölü vites olduğunu da bilir. 5'e attığın zaman araç duvara vurmuş gibi olur ve gitmez.

---------- Post added at 17:26 ---------- Previous post was at 17:25 ----------

Sen, benim soruma hala cevap vermedin. Ve seni haksız çıkaracağı içinde vermezsin zaten.

Muhtemelen yanyana giderler.
Ancak o Clio'nun 5. vitesi ne için varsa, Golf'ünde 6. vitesi onun için var.
Ayrıca Clio RS'i bilenler, 5. viteslerinin nası ölü vites olduğunu da bilir. 5'e attığın zaman araç duvara vurmuş gibi olur ve gitmez.

---------- Post added at 17:26 ---------- Previous post was at 17:25 ----------

Sen, benim soruma hala cevap vermedin. Ve seni haksız çıkaracağı içinde vermezsin zaten.

Vites oranları çok daha kısadır renaultun. Objektif bir deneme olmadığı basmaya belli. Senin objektif olmayan birşeyi kullanmanda başka gerçekleri gösteriyor. Sende en az benim kadar biliyorsun o denemenin objektif olmadığını çünkü..

Ben sana cevap verdim sana dedimki performans 0-100müdür. Kısacası 0-100 performansın herşeyimidir.Sen buna cevap vermedin..

Vites oranları çok daha kısadır renaultun. Objektif bir deneme olmadığı basmaya belli. Senin objektif olmayan birşeyi kullanmanda başka gerçekleri gösteriyor. Sende en az benim kadar biliyorsun o denemenin objektif olmadığını çünkü..

Ben sana cevap verdim sana dedimki performans 0-100müdür. Kısacası 0-100 performansın herşeyimidir.Sen buna cevap vermedin..
Verdiğim örneğe bakarsan, 0-100 dışındaki verilerin de daha iyi olduğunu görebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt