Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sırf motor gücü yeterlimi(Performans için)?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hayatımda hiç esnekliği baz alan performansı ölçen bir yarış görmedim. Adamlar, o devir saatindeki sayıları süs diye yazmamış. debriyajla vitesi de süs diye koymamış. İstediğim zaman basarım debriyaja, küçültürüm vitesi ve devam.

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

haydar cıkmıs yenı model gordunuzmu 400 tork 303 hp
Sanayide bi anahtarcı var, Paypar diyo oda :D

Ben hayatımda hiç esnekliği baz alan performansı ölçen bir yarış görmedim. Adamlar, o devir saatindeki sayıları süs diye yazmamış. debriyajla vitesi de süs diye koymamış. İstediğim zaman basarım debriyaja, küçültürüm vitesi ve devam.

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:46 ----------

Sanayide bi anahtarcı var, Paypar diyo oda :D

Gitti 2 sn.

vıtes degıstırdıgı ıcın mı 2 sanıye gıttı? anlamadımda
0-100 verilerinin 2 saniyesi vites değiştirmedir Ogün bilmiyo musun? Mesela Ariel Atom var 2.9sn 0-100'ü. Vites atmakla zaman kaybetmese 0.9 saniyede çıkacak 100'e.

ayberk ekzos kac hp verırhahahahahaha

---------- Post added at 17:55 ---------- Previous post was at 17:52 ----------

bende sasırdım zaten 2 sanıyede vıtes mı degısır bea.ben bıle sanıyenın altında desıtıryosam mılletı dusun yanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt