Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 TSI VS Porsche Cayenne S

Güzel maceralar ama araçları ispatlar düzeyde yaşantılar değil :)

Normalde sanmıyorum ki plakasını okuyacak kadar yanaşasın :D

Trafigin oldugu bir cevre yolundan bahsettim:) Avantajimda buydu zaten:) Trafigin olmasi..Trafigin oldugu yoldada sürücülük önemlidir Arac degildir..:)

Trafigin oldugu bir cevre yolundan bahsettim:) Avantajimda buydu zaten:) Trafigin olmasi..Trafigin oldugu yoldada sürücülük önemlidir Arac degildir..:)

Zannımca o zaman konunun başlığının değişmesi gerekir.Ben vs Porsche Cayenne S sürücüsü diye....

Değişik bi durum bu araçtaki sürücüde sürücü değilmiş gerçekten beni ne tür yolda olursa olsun öyle bir araçla giderken leon gibi bir araç kışkırtsada sağa geçer yol veririm :) bahsettiğiniz araç bir güç abidesi kendiniz için çok çok zor bir lokma seçmişsiniz :eek:key: trafikte sakin sürerken malesef bu şekilde çok tahrik ediliyorum hertür araçla ve bu canımı sıkıyor hızlı bir araca sahip olmam devamlı hız yapmamı gerektirmez sakin ve yavaş kullanmayıda çok severim ama ne yazıkki bazı zihniyetler rahat bırakmıyo ve şanslarını çok zorluyolar.....

zamanında da mecidiyeköy yolunda bir arkadaşım opel comboyla gazın allahı bir m3 sürücüsünü 40 km hızla akan trafikte tokat manyağı yapmıştı gebermiştik gülmekten ya:D
ama ben ne m3 ne de cayanne sürücüsü olsam umrumda olmazdı hiç bulaşmazdım yol boşaldığında silme geçer giderdim:)

allah korusun bole sıkıstırma ve selektor atmalar yanlıs anlasılabılır dıger arac surücüsü tarafından,dost var dusman var..yasadıgımız bır olaydan oturu bunu yazıyorum bence her araca salca olmamak lazım...ayrıca sızın konunuza gelınce trafıkte suv segmentınde bır aracla kendınızce yarısmıssınız bravo.. :) :)

benim cayenne s im olsa ve bir leon gelip bana selektör çaksa,yol verir arkasına geçer bi-xenon larla flaşları patlatırdım :)

allah korusun bole sıkıstırma ve selektor atmalar yanlıs anlasılabılır dıger arac surücüsü tarafından,dost var dusman var..yasadıgımız bır olaydan oturu bunu yazıyorum bence her araca salca olmamak lazım...ayrıca sızın konunuza gelınce trafıkte suv segmentınde bır aracla kendınızce yarısmıssınız bravo.. :) :)

Kafama silah dayadılar bu yüzden, şakasız desert eagle idi. Alkollüydüler.

Şimdi hayatı fazla ciddiye almıyorum.

Geri
Üst Alt