Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 TSI VS Porsche Cayenne S

Slm Arkadaslar dün gece saat 22:30 civarinda izmir k.parkta önümde (Porsche Cayenne S) agir agir gitmekteydi..kendime dedim iste firsat bu firsat Arabamin performansini deneme firsatini yakalamistim;) ve isiklara geldik cevre yoluna ciktigimda buna izin verdim önüme gecmesi icin..gectiginde start'i verdim kendime :) ve basladim kovalamaya gaza getirmek icinde sellektör yapinca adam iyice gaza geldi trafikte vardi tabi iyi bir kovalamayla gecti Alsancak liman yol ayrimina kadar ve bu kovalamanin sonunda zafer bekleniordu benden:D ve Alsancak liman yol ayriminda sagindan gecerek Arac sürücüsünü Rezil ettim:( kendine bunu yediremeyen Sürücü Aracini üstüme sürdü (yada kafasi cok güzeldi) Parklari yakip saga cektim ve Aractan inip Leonidasimi Alnindan öptüm MASALLAH dedim performansi beni cezbetti:) Porsche Cayenne S plakasi 34 GY 0529 dikkat edin trafikte denk gelirse :D

Abicim sana bir lafım yok ama bence bu leon ları fazla büyütüyoruz gözümüzde.kimse yoğurdum kara demez.benimde leon var 1.6 102 hp den yani en tırtından :) kasası güzel iç dizayn da ama motoru beş para etmez.seninkindende kullandım 1.4 tsı ve cuprada kullandım 2.0 fsı.yok ya.hızlanmaz tam hızlandın durmaz.benim fikrim.bence cayenne basmamış abi :) çok abartmayalım gözümüzde allah korusun hepimizi...saygılar

Böyle durumlarda tanımadığımız biriyle bu tür kapışmalarda çok cevap doğar.
Sen iyi şoförsündür yada karşındaki kişi belkide trafikte daha fazla risk yaratmamak adına basmamışta olabilir.
Leon ile herhangibir porsche kıyaslanamaz bile.Bu tür hareketleri bende bazen yaparım ama yinede şunu bilirim bu tarz şeyler övünç yada yetenek göstergesi olamaz-olmamalı.
ama sizin için güzel bi deneyim olmuş 10 km iyi bir mesafe.

xx

Bizim arabaların eti budu belli..Kendi görüşüm bu, forumda birkaç araç hariç hiçbiri bu araçların yanına bile yaklaşamaz....Biz şimdi şahinlere doğanlara nasıl bakıyorsak adamlar da bize öyle bakıyor..Tamam arabalarımız güzel ama Cayenne ile falan kıyaslanacak seviyede değil kesinlikle.O yüzden hayal dünyasında fazla dolaşmamak gerekir bence.

Bizim arabaların eti budu belli..Kendi görüşüm bu, forumda birkaç araç hariç hiçbiri bu araçların yanına bile yaklaşamaz....Biz şimdi şahinlere doğanlara nasıl bakıyorsak adamlar da bize öyle bakıyor..Tamam arabalarımız güzel ama Cayenne ile falan kıyaslanacak seviyede değil kesinlikle.O yüzden hayal dünyasında fazla dolaşmamak gerekir bence.

+1

Yapılan hareketın trafıkte yasaka olup olmamasından flan hıc bahsetmıcem ogut veren amca modelı gıbı ama bahsı gecen leon ne Fr ne Cupra sonuc ıtıbarı ıle olsa olsa 944,928 gıbı porsche modellerı ıle kıyaslanabılır nuhunebıde kaldıkları ıcın onlarında en dusuk hacımlı motorları ıle ancak.Trafıkte adam gecmek gozu karalıga gırer sadece baska bsy degıl

bence sen onun rüzgarına kapılıp arkasından sürüklenmişsin farkında değilsin... :) kusura bakma ama...

Bence bilinçli sürücüluk adına hiç bir anlami olmayan son derece anlamsız bir eşleşme ve konu olmuş..Bu muhabbaetler 18 yasında daha ehliyetini yeni almış(kendini yetistirmisleri tenzih ederim)heyacanli tiplerin ara gazları olur ancak..

+1985

hadi alp dese gti la kovaladım tokatlandım falan bi nebze :D

Trafikte öyle hareketler yapmam ama rollda hiç şansı yok :)

benim cayenne s im olsa ve bir leon gelip bana selektör çaksa,yol verir arkasına geçer bi-xenon larla flaşları patlatırdım :)

+1 :D:D:D

Yapılan hareketın trafıkte yasaka olup olmamasından flan hıc bahsetmıcem ogut veren amca modelı gıbı ama bahsı gecen leon ne Fr ne Cupra sonuc ıtıbarı ıle olsa olsa 944,928 gıbı porsche modellerı ıle kıyaslanabılır nuhunebıde kaldıkları ıcın onlarında en dusuk hacımlı motorları ıle ancak.Trafıkte adam gecmek gozu karalıga gırer sadece baska bsy degıl

944 ve 928 diri olsun onlarında yanına yaklaşamaz.

944 1180 kg. 247hp..

928 de ise 5.4Lt V8 350hp var desem yeterli olur herhalde..

Bence bilinçli sürücüluk adına hiç bir anlami olmayan son derece anlamsız bir eşleşme ve konu olmuş..Bu muhabbaetler 18 yasında daha ehliyetini yeni almış(kendini yetistirmisleri tenzih ederim)heyacanli tiplerin ara gazları olur ancak..

+1

Geri
Üst Alt