Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Leon 1.4 TSI VS Porsche Cayenne S

Konu, 'Karşılaştırmalar' kısmında NetherNovas tarafından paylaşıldı.

1. NetherNovas

NetherNovas SCW Üyesi

19
    0
    1
    Slm Arkadaslar dün gece saat 22:30 civarinda izmir k.parkta önümde (Porsche Cayenne S) agir agir gitmekteydi..kendime dedim iste firsat bu firsat Arabamin performansini deneme firsatini yakalamistim;) ve isiklara geldik cevre yoluna ciktigimda buna izin verdim önüme gecmesi icin..gectiginde start'i verdim kendime :) ve basladim kovalamaya gaza getirmek icinde sellektör yapinca adam iyice gaza geldi trafikte vardi tabi iyi bir kovalamayla gecti Alsancak liman yol ayrimina kadar ve bu kovalamanin sonunda zafer bekleniordu benden:D ve Alsancak liman yol ayriminda sagindan gecerek Arac sürücüsünü Rezil ettim:( kendine bunu yediremeyen Sürücü Aracini üstüme sürdü (yada kafasi cok güzeldi) Parklari yakip saga cektim ve Aractan inip Leonidasimi Alnindan öptüm MASALLAH dedim performansi beni cezbetti:) Porsche Cayenne S plakasi 34 GY 0529 dikkat edin trafikte denk gelirse :D

2. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Geçende bi cuprayla ferrarinin videosu vardı..nedendir bilmem aklıma o konudaki yorumlar geldi birden..:D:D:D

3. NetherNovas

NetherNovas SCW Üyesi

19
    0
    1
    Bu yasadigimdan sonra arabada bundan böyle Video kamera bulundurcam:) bi nevi burda seatbook olusturabiliriz site adminleri bunu düsünsünler bence

4. FC640

FC640 SCW Üyesi

230
    10
    18
    leon abı normal :)

5. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    vıtesı arızalıdır onun 3 e gecmıyordur !!!

6. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    :):)

yinede trafikte bu tür hareketlerden en azından trafigin olduğu zamanlarda uzak durmak lazım.

7. NetherNovas

NetherNovas SCW Üyesi

19
    0
    1
    10 km kovaladim yol bile vermedi ve önümü cok kesti vitesi arizali olma olasiligi 0 ayrica 400 hplik 4 ceker araba fisek gibi gitti:) ayrica Porsche'larda 1-3-5-7 ve 2-4-6 vites kutusu..

8. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    yol vermedi derken bastı da mı yol vermedi?

9. NetherNovas

NetherNovas SCW Üyesi

19
    0
    1
    Video olsaydi herseyi anlatirdi.. yol vermediden kastim gecmek icin en az 5 Firsat yakaladim ve gecmeye kalksaydim kaza yapardim bu sekilde yol vermedi ZITLAŞTI ve yediremedi kendine sanirim..

10. hakanerdogan

hakanerdogan SCW Üyesi

42
    0
    6
    Güzel maceralar ama araçları ispatlar düzeyde yaşantılar değil :)

Normalde sanmıyorum ki plakasını okuyacak kadar yanaşasın :D

Sayfayı Paylaş