• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat Leon 1.4 TSI VS Porsche Cayenne S

NetherNovas

Kayıtlı Üye
Slm Arkadaslar dün gece saat 22:30 civarinda izmir k.parkta önümde (Porsche Cayenne S) agir agir gitmekteydi..kendime dedim iste firsat bu firsat Arabamin performansini deneme firsatini yakalamistim;) ve isiklara geldik cevre yoluna ciktigimda buna izin verdim önüme gecmesi icin..gectiginde start'i verdim kendime :) ve basladim kovalamaya gaza getirmek icinde sellektör yapinca adam iyice gaza geldi trafikte vardi tabi iyi bir kovalamayla gecti Alsancak liman yol ayrimina kadar ve bu kovalamanin sonunda zafer bekleniordu benden:D ve Alsancak liman yol ayriminda sagindan gecerek Arac sürücüsünü Rezil ettim:( kendine bunu yediremeyen Sürücü Aracini üstüme sürdü (yada kafasi cok güzeldi) Parklari yakip saga cektim ve Aractan inip Leonidasimi Alnindan öptüm MASALLAH dedim performansi beni cezbetti:) Porsche Cayenne S plakasi 34 GY 0529 dikkat edin trafikte denk gelirse :D

serenity

Kayıtlı Üye
Geçende bi cuprayla ferrarinin videosu vardı..nedendir bilmem aklıma o konudaki yorumlar geldi birden..:D:D:D

NetherNovas

Kayıtlı Üye
Bu yasadigimdan sonra arabada bundan böyle Video kamera bulundurcam:) bi nevi burda seatbook olusturabiliriz site adminleri bunu düsünsünler bence

hakanerdogan

Kayıtlı Üye
Güzel maceralar ama araçları ispatlar düzeyde yaşantılar değil :)

Normalde sanmıyorum ki plakasını okuyacak kadar yanaşasın :D

Üst Alt