Seat Leon 1.4 TSI VS Porsche Cayenne S | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 TSI VS Porsche Cayenne S

Konu, 'Karşılaştırmalar' kısmında NetherNovas tarafından paylaşıldı.

1. NetherNovas

NetherNovas SCW Üyesi

19
    0
    1
    Slm Arkadaslar dün gece saat 22:30 civarinda izmir k.parkta önümde (Porsche Cayenne S) agir agir gitmekteydi..kendime dedim iste firsat bu firsat Arabamin performansini deneme firsatini yakalamistim;) ve isiklara geldik cevre yoluna ciktigimda buna izin verdim önüme gecmesi icin..gectiginde start'i verdim kendime :) ve basladim kovalamaya gaza getirmek icinde sellektör yapinca adam iyice gaza geldi trafikte vardi tabi iyi bir kovalamayla gecti Alsancak liman yol ayrimina kadar ve bu kovalamanin sonunda zafer bekleniordu benden:D ve Alsancak liman yol ayriminda sagindan gecerek Arac sürücüsünü Rezil ettim:( kendine bunu yediremeyen Sürücü Aracini üstüme sürdü (yada kafasi cok güzeldi) Parklari yakip saga cektim ve Aractan inip Leonidasimi Alnindan öptüm MASALLAH dedim performansi beni cezbetti:) Porsche Cayenne S plakasi 34 GY 0529 dikkat edin trafikte denk gelirse :D

2. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.285
    455
    83
    Geçende bi cuprayla ferrarinin videosu vardı..nedendir bilmem aklıma o konudaki yorumlar geldi birden..:D:D:D

3. NetherNovas

NetherNovas SCW Üyesi

19
    0
    1
    Bu yasadigimdan sonra arabada bundan böyle Video kamera bulundurcam:) bi nevi burda seatbook olusturabiliriz site adminleri bunu düsünsünler bence

4. FC640

FC640 SCW Üyesi

230
    10
    18
    leon abı normal :)

5. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    vıtesı arızalıdır onun 3 e gecmıyordur !!!

6. safaks

safaks SCW Üyesi

269
    30
    28
    :):)

yinede trafikte bu tür hareketlerden en azından trafigin olduğu zamanlarda uzak durmak lazım.

7. NetherNovas

NetherNovas SCW Üyesi

19
    0
    1
    10 km kovaladim yol bile vermedi ve önümü cok kesti vitesi arizali olma olasiligi 0 ayrica 400 hplik 4 ceker araba fisek gibi gitti:) ayrica Porsche'larda 1-3-5-7 ve 2-4-6 vites kutusu..

8. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    yol vermedi derken bastı da mı yol vermedi?

9. NetherNovas

NetherNovas SCW Üyesi

19
    0
    1
    Video olsaydi herseyi anlatirdi.. yol vermediden kastim gecmek icin en az 5 Firsat yakaladim ve gecmeye kalksaydim kaza yapardim bu sekilde yol vermedi ZITLAŞTI ve yediremedi kendine sanirim..

10. hakanerdogan

hakanerdogan SCW Üyesi

42
    0
    6
    Güzel maceralar ama araçları ispatlar düzeyde yaşantılar değil :)

Normalde sanmıyorum ki plakasını okuyacak kadar yanaşasın :D

Sayfayı Paylaş