Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 TSI VS Porsche Cayenne S

Değişik bi durum bu araçtaki sürücüde sürücü değilmiş gerçekten beni ne tür yolda olursa olsun öyle bir araçla giderken leon gibi bir araç kışkırtsada sağa geçer yol veririm :) bahsettiğiniz araç bir güç abidesi kendiniz için çok çok zor bir lokma seçmişsiniz :eek:key: trafikte sakin sürerken malesef bu şekilde çok tahrik ediliyorum hertür araçla ve bu canımı sıkıyor hızlı bir araca sahip olmam devamlı hız yapmamı gerektirmez sakin ve yavaş kullanmayıda çok severim ama ne yazıkki bazı zihniyetler rahat bırakmıyo ve şanslarını çok zorluyolar.....
Evet Haklisin 45 gün oldu araci alali sadece bu olay onun disinda seninde dedigin gibi cok kiskirtmaya calisanlar birden solumdan firlayanlar yani altimda sanki bir Lamborghini veya Ferrari veya Porsche:D var gibi hissettiriyorlar..Genelde seninde dedigin gibi gereksiz buluyorum yol veriyorum..

Süpersin, en büyük sürücü sensin, bizden taksici bile olmaz senin yanında:eek:key:

Bence 106 GTI vs. VTI konusu da açalım forumda =)

plaka okunacak kadar kovalayabildiysen bu bile yeter bence:=)

Geri
Üst Alt