Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ve GAZİANTEP'TEKİ KARDEŞ OKULUMUZ

konuyla alakalı yönetimden yardım istiyorum üstesinden gelemiyorum artık..

Aileme,ofisteki çalışanlarıma,sektörümdeki firmalara ve doktor arkadaşlarıma görüştükçe durumu izah ettim,onlarda bir otomobil forumunun bu denli bir insani destek kampanyası başlatmalarına hem çok şaşırdılar hem çok sevindiler,herkes elinden gelen yardımı yapmak istiyor,böyle olunca bende inanılmaz sevindim.Artık seatclubworld.com bir çok kişinin gözünde "bir otomobil forumundan daha fazlası" imajını kazanmıştır,bu siteyi oluşturan Abilerimize,kardeşlerimize,üyelerimize,arkadaşlarımıza gerçekten sonsuz teşekkürler,gerçekten bu dayanışma örneği ile bir otomobil forumundan daha fazlası olduğumuzu gösteriyoruz.

Saygılar..

Aileme,ofisteki çalışanlarıma,sektörümdeki firmalara ve doktor arkadaşlarıma görüştükçe durumu izah ettim,onlarda bir otomobil forumunun bu denli bir insani destek kampanyası başlatmalarına hem çok şaşırdılar hem çok sevindiler,herkes elinden gelen yardımı yapmak istiyor,böyle olunca bende inanılmaz sevindim.Artık seatclubworld.com bir çok kişinin gözünde "bir otomobil forumundan daha fazlası" imajını kazanmıştır,bu siteyi oluşturan Abilerimize,kardeşlerimize,üyelerimize,arkadaşlarımıza gerçekten sonsuz teşekkürler,gerçekten bu dayanışma örneği ile bir otomobil forumundan daha fazlası olduğumuzu gösteriyoruz.

Saygılar..

+1905 gökhan abi
Konu sonuna kadar GÜNCELLLLL

Merhaba Arkadaşlar

Üyelerimizden hepimizin sevdiği -48- kullanıcı adlı Varol ile sohbet ederken böyle bir konu açıldı..İlk fikir Varol un Gaziantep'teki MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU oldu..

Okuldaki evlatlarımız ve kardeşlerimizin birçok ihtiyaçları var..Haliyle maddi imkanlardan kaynaklanan sorunlardan ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar..Malum önümüz kış ve öğretim dönemi olduğu için önceliklere dikkat edelim..

Bizler kendi imkanlarımızla maddi olarak değil ama aklımıza gelen aşağıdaki ihtiyaç olabilecek malzemeleri kargo adreslerine direk olarak gönderebiliriz..Bunlar kullanılabilecek durumda olan,kardeşimizden, çocuklarımızdan kalan herşey olabilir..

Bunlara Örnek;

-- Okul ihtiyaçları (Kitap,Defter,Kalem vb) - 1.Derecede Önemli
-- Kıyafetler (Her yaş ve her mevsim için olabilir) - 1.Derecede Önemli
-- Ayakkabılar - 1.Derecede Önemli
-- Oyuncaklar
-- Okula gönderilebilecek her türlü malzeme

Şimdilik isteyen üyelerimiz kendi imkanlarıyla aşağıdaki okul adresine kargo yapabilirler..Daha sonrasında bunu organize edip yönetici aracılığıyla bu gönderim işi yapılacaktır..

YARDIM KURALLARI..
--Şimdilik maddi olarak herhangi bir girişim yapmıyoruz..
--Kesinlikle yapılan yardım gizli olarak kalacak olup,herhangi bir reklam yapılmayacaktır..
--Kargo ücreti karşı ödemeli gönderilmeyecek..Gönderen kendisi ödeyecek..

SEVGİ ve SAYGILARIMLA..

Kargo Adresi;

MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU..
BELKIS MAH. NO 30 NİZİP- GAZİANTEP

bendeki malzemeleri Varol vardar adına karşı taraf ödemeli yolluyorum
varol abi maaş günün ne zaman o güne denk getirelim puhaha

Levent kardeşimize teşekkür ederiz emeğine sağlık:eek:key:

ilk kargo nizip'e varmış...bugün kargodan aradılar..
bunun için Levent'e çok teşekkürler

:tşk::cake::eek:

rica ederim ne demek abi.. gerçi istediğim gibi olmadı kısmi teslimat yapmışlar... ama olsun ulaştıysa sorun yok... :eek:key:

bendeki malzemeleri Varol vardar adına karşı taraf ödemeli yolluyorum
varol abi maaş günün ne zaman o güne denk getirelim puhaha

Levent kardeşimize teşekkür ederiz emeğine sağlık:eek:key:

ben teşekkür ederim aslında öncülük ettiğiniz için :eek:key:

Geri
Üst Alt