Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ve GAZİANTEP'TEKİ KARDEŞ OKULUMUZ

Çok azda olsa çorbada bizimde tuzumuz olsun istiyorum.. Evde bakındım ama çocuklara gönderebilceğim uygun bişeyler bulamadım.
Para yardımı zaten yapılmıyor.. Bugün zamanım vardı biraz araştırma yaptım. Avcılar haramedire girişi E-5 üzerinde kırtasiye dünyası var
Orda bir öğrenci için lazım olan A dan Z ye herşey mevcut uygun fiyatlı ürünlerde var çok kaliteli olanlarda..
Konuştum saolsun yardımcı oldular ve kendi kafamıza göre bir öğrencinin bilimum ihtiyacı olan şeyleri çıkardık.

* 5 adet kurşun kalem
* 2 adet kırmızı kalem
* 2 adet silgi
* 1 adet kalemtraş
* 3 adet çizgili defter
* 2 adet kareli defter
* 1 adet resim defteri
* 1 adet cetvel takımı + pergel
* 1 adet makas
* 1 adet pritt tarzı yapıştırıcı
* 1 adet sulu boya
* 1 adet pastel boya (12 li )
* 1 adet büyük kuru boya takımı (12 li)

Bunların Hepsi 14 TL tuttu.. yani 2 paket sigara parası... Bu malzemeler bütün yıl boyunca bir öğrenciye bol bol yeter dediler..
bakın 2 paket sigara parasıyla neler yapılabiliyormuş..

Ekli dosyayı görüntüle 4550 Ekli dosyayı görüntüle 4551 Ekli dosyayı görüntüle 4552 Ekli dosyayı görüntüle 4553

vlla harikasın 2 paket sigara yada 2 küçük boy frappicino..yada bir nargiler..

çok teşekkürler

Abi çok güzel bu sistem ozaman isim listesi oluşturulsa bunları paket olarak toplu gönderim yapsak nasıl olur?

Hassas tabiki şimdi yakın biri olsa o tarafa isteyenler için toplu alınabilir banka hesabından?

Bugün iş arkadaşlarımla görüştüm ve 112 HIZIR ACİL den korkunç bir katılım söz konusu hala görüşemediğim insanlar var..
Onlarlada görüştükten sonra son değerlendirme için yönetime bilgi vericem..

Güzel bir meseleye değinmişsiniz arkadaşlar. Ben konuyu atlamışım, konunun varlığından Mevlüt pm atmasa habersizdim.

Ben de birm ilkokul öğretmeni olarak yardımcı olmak isterim. Bizim okulun da Diyarbakır da kardeş bir okulu var. Sınıfımdaki öğrencilerimle aynı organizasyonu yapıyoruz bizde. Küçükler bizlerden daha hevesliler emin olun.

Antep'deki okula da göndereceğim inşallh. Bir de yardımlarımızı Eylül ayının başına kadar tamamlarsak eğitim-öğretim yılı başlamadan yardımlar dağıtılmaya hazır olur.

Allah cümleten yardımlarımızı kabul etsin inşallah.

Varol abi burda işler biraz karışmaya başladı beklentilerimin çok çok üstünde bir katılım var
tek başıma bu işin üstesinden gelemiyecem gibi görünüyor tamamı toparlanırsa benim arabanın bagajı
ve arka koltuk bölümleride dahil taşacak..:eek:

Varol abi burda işler biraz karışmaya başladı beklentilerimin çok çok üstünde bir katılım var
tek başıma bu işin üstesinden gelemiyecem gibi görünüyor tamamı toparlanırsa benim arabanın bagajı
ve arka koltuk bölümleride dahil taşacak..:eek:

büyüksün :eek:key:

bende dün iş yeriyle konustum 5 kişi çalışıyoruz gece ekibi olarak bakalım hepsi olmlu yanıt verdi bir haftaya kadar teslim ederiz inşallah :eek:key:

Geri
Üst Alt