Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ve GAZİANTEP'TEKİ KARDEŞ OKULUMUZ

SeatClubWorld

Administrator
Merhaba Arkadaşlar

Üyelerimizden hepimizin sevdiği -48- kullanıcı adlı Varol ile sohbet ederken böyle bir konu açıldı..İlk fikir Varol un Gaziantep'teki MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU oldu..

Okuldaki evlatlarımız ve kardeşlerimizin birçok ihtiyaçları var..Haliyle maddi imkanlardan kaynaklanan sorunlardan ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar..Malum önümüz kış ve öğretim dönemi olduğu için önceliklere dikkat edelim..

Bizler kendi imkanlarımızla maddi olarak değil ama aklımıza gelen aşağıdaki ihtiyaç olabilecek malzemeleri kargo adreslerine direk olarak gönderebiliriz..Bunlar kullanılabilecek durumda olan,kardeşimizden, çocuklarımızdan kalan herşey olabilir..

Bunlara Örnek;

-- Okul ihtiyaçları (Kitap,Defter,Kalem vb) - 1.Derecede Önemli
-- Kıyafetler (Her yaş ve her mevsim için olabilir) - 1.Derecede Önemli
-- Ayakkabılar - 1.Derecede Önemli
-- Oyuncaklar
-- Okula gönderilebilecek her türlü malzeme

Şimdilik isteyen üyelerimiz kendi imkanlarıyla aşağıdaki okul adresine kargo yapabilirler..Daha sonrasında bunu organize edip yönetici aracılığıyla bu gönderim işi yapılacaktır..

YARDIM KURALLARI..
--Şimdilik maddi olarak herhangi bir girişim yapmıyoruz..
--Kesinlikle yapılan yardım gizli olarak kalacak olup,herhangi bir reklam yapılmayacaktır..

SEVGİ ve SAYGILARIMLA..

Kargo Adresi;

MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU..
BELKIS MAH. NO 30 NİZİP- GAZİANTEP

do3rcy.jpg

çok güzel düşünce teşekkürler varol abi bi an önce hayata geçirmek gerek

Kesinlikle bir an evvel hayata geçerse bu konu okul ve kış dönemine kadar oradaki çocuklarımıza faydamız olur..Unutmayalım oradakilerde bizim çocuklarımız :)

çok teşekkürler Hasan okulun adresini pm attım..

elinde fazla kitap olanlar kitepları gönderirlerse harika olur.

bunun dışında giymediğiniz kıyafetler olabilir bunlr çocuklar için olabilir yada başka yaşlar için olabilir...
ayakkabınız olabilir..
ana sınıfımız var iki tane oyuncaklar olabilir..
özürlüler sınıfımız var onlara ne verilir bilmiyorum..

şimdiden çok teşekkürler

ne gerekliyse yardıma hazırım ben de..

bu konuyu varol abi ile defalarca konuştuk hep inşallah olur dedim varol abi yaptıkları söylenmez ama okula ve öğrencilerine yaptıgı katkının haddi hesabı yok allah hayrını kaçırmasın tabi...

ben bu olayı şöyle değerlendirmenin mantıklı oldugunu düşünüyorum burada bir hesap no verilsin ve o hesap numarasına herkes büyük küçük demeden para göndersin ve Varol abi o parayı en güzel şekilde değerlendirerek en çok ihtiyacı olanlara ulaştıracaktır. neden para diyorum çünkü bir 10 tane pantolonla en fazla 10 kişi sevinir onun bir bacağına birine diğerini diğerine veremeyiz ama 10 kişinin gönlünden kopanla Varol abim 20 kişiyi sevindirir.

para toplanması bence daha mantıklı sizler ne düşünürsünüz bilemem ama aramızda ufacıkta olsa maddi yardımı yapamayacak insan yok allaha bin şükür hepimiz buraya bir yardım yapabiliriz...

ve bundan belki 3-5 ay sonra başka bir okul bizden sebeplenir

bence çok güzel bir düşünce kendi adıma elimden geleni yapmaya hazırım
evde sayısız kalem var mesela ilk olarak bunları göndermekle başlarım
varol abi adresini ve telefonunu pm ile yollarmısn

İlgi ve alaka için teşekkürler arkadaşlar :)
Bu konuda şimdilik görüşleri alıyoruz Mevlüt..Herkes için uyumlu olursa yeni bir konu açıp kargo adresini ve organizasyonu yazarım..

Bende elimden geldiğince yardım etmek isterim.. Ufak yardımlar bazıları için büyük bir umuttur..

bence de çok güzel olur hatta bende yedek subayken deniz kuvvetlerinin matbaasında basılan okul defterleri var elimde onları gönderebilirim

Geri
Üst Alt