Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ve GAZİANTEP'TEKİ KARDEŞ OKULUMUZ

Mevlüt arkadaşımızın verdiği kırtasiye bir örnek arkadaşlar..Herkes çevresindeki kırtasiyeden bu şekilde bir paket yaptırıp diğer yollayacakları ile yollarsa iyi olur.. Burada sadece üstümüze düşen yük zaman ayırmaktır..Buna da ben yük olarak bakmıyorum..Oradaki kardeşlerimiz ve evlatlarımız için Görev..Bu görevi bir an evvel yaparsak daha faydalı olur..

Daha sonrasında buna taleplere göre yönetimin vereceği kararla para toplanıp bu tarz kırtasiye ihtiyaçları alınabilir..

İşte SCW, helal olsun hepinize. :eek:key:
Sadece Seat kullanarak değil SCW ailesi olarakta bir farkımızın olduğunu görmek gurur verici.
Her türlü destekle küçük kardeşlerimizin yanındayız.

güncelden düşmesin bugun iş yerinde konuyu ustlarımada anlatacam bakalım gönüllerindne ne koparsa toplayıp gerekeni alıp yollayacaz
bugun ufak bi kargo işim vardı Olayı anlattım siz göndereceklerinizi toplayın biz elimizden geleni yaparız onlarda bizim Kardeşlerimiz nedne olsa dediLer :):eek:key:

Konu güncel...

Sizlere bir tavsiyem var yakın çevrenize konuyla ilgili açıklama yapıp yardım talebınde bulunurken ;
Öncelikle direk para topluyoruz demeyin Bizim insanımız para denince hemen 1 adım geri atıyor bunun nedeni
yardım yapmayı sevmediklerinden yada paracı olduklarından değil. Bu zamana kadar ki suistimallerden dolayı
insanların bu yardım sektörüne güweni kalmamış..

Daha çok malzeme yardımından bahsedin elimde verebiliceğim herhangi bir malzeme yok diyen olursa ozaman
maddi olarak yardım yapmasını önerirsiniz ben bu şekilde yapıyorum gayet başarılı oldu :))

Merhaba Arkadaşlar

Üyelerimizden hepimizin sevdiği -48- kullanıcı adlı Varol ile sohbet ederken böyle bir konu açıldı..İlk fikir Varol un Gaziantep'teki MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU oldu..

Okuldaki evlatlarımız ve kardeşlerimizin birçok ihtiyaçları var..Haliyle maddi imkanlardan kaynaklanan sorunlardan ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar..Malum önümüz kış ve öğretim dönemi olduğu için önceliklere dikkat edelim..

Bizler kendi imkanlarımızla maddi olarak değil ama aklımıza gelen aşağıdaki ihtiyaç olabilecek malzemeleri kargo adreslerine direk olarak gönderebiliriz..Bunlar kullanılabilecek durumda olan,kardeşimizden, çocuklarımızdan kalan herşey olabilir..

Bunlara Örnek;

-- Okul ihtiyaçları (Kitap,Defter,Kalem vb) - 1.Derecede Önemli
-- Kıyafetler (Her yaş ve her mevsim için olabilir) - 1.Derecede Önemli
-- Ayakkabılar - 1.Derecede Önemli
-- Oyuncaklar
-- Okula gönderilebilecek her türlü malzeme

Şimdilik isteyen üyelerimiz kendi imkanlarıyla aşağıdaki okul adresine kargo yapabilirler..Daha sonrasında bunu organize edip yönetici aracılığıyla bu gönderim işi yapılacaktır..

YARDIM KURALLARI..
--Şimdilik maddi olarak herhangi bir girişim yapmıyoruz..
--Kesinlikle yapılan yardım gizli olarak kalacak olup,herhangi bir reklam yapılmayacaktır..

SEVGİ ve SAYGILARIMLA..

Kargo Adresi;

MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU..
BELKIS MAH. NO 30 NİZİP- GAZİANTEP

GÜNCELLL

Okul yardımında bulunacak arkadaşlar kargo ile göndereceğiniz malzemelerin
lütfen kargo ücretini ödeyin.. Karşı tarafa ödemeli yollamayın..

Kargo ücreti çok tutuyorsa konuyla ilgli yönetime bilgi verebilirsiniz..
Hasan Gülşen (H_G) ile görüşebilirsiniz...

Kendimden geçmişim resmen yeni görüyorum... Sanırım çocuk kıyafeti konusunda bende bişeyler yapabilirim... Yarın babamın deposuna bir ineyim bakayım malum kışlıklar kışı beklemekte :)

Merhaba Arkadaşlar

Üyelerimizden hepimizin sevdiği -48- kullanıcı adlı Varol ile sohbet ederken böyle bir konu açıldı..İlk fikir Varol un Gaziantep'teki MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU oldu..

Okuldaki evlatlarımız ve kardeşlerimizin birçok ihtiyaçları var..Haliyle maddi imkanlardan kaynaklanan sorunlardan ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar..Malum önümüz kış ve öğretim dönemi olduğu için önceliklere dikkat edelim..

Bizler kendi imkanlarımızla maddi olarak değil ama aklımıza gelen aşağıdaki ihtiyaç olabilecek malzemeleri kargo adreslerine direk olarak gönderebiliriz..Bunlar kullanılabilecek durumda olan,kardeşimizden, çocuklarımızdan kalan herşey olabilir..

Bunlara Örnek;

-- Okul ihtiyaçları (Kitap,Defter,Kalem vb) - 1.Derecede Önemli
-- Kıyafetler (Her yaş ve her mevsim için olabilir) - 1.Derecede Önemli
-- Ayakkabılar - 1.Derecede Önemli
-- Oyuncaklar
-- Okula gönderilebilecek her türlü malzeme

Şimdilik isteyen üyelerimiz kendi imkanlarıyla aşağıdaki okul adresine kargo yapabilirler..Daha sonrasında bunu organize edip yönetici aracılığıyla bu gönderim işi yapılacaktır..

YARDIM KURALLARI..
--Şimdilik maddi olarak herhangi bir girişim yapmıyoruz..
--Kesinlikle yapılan yardım gizli olarak kalacak olup,herhangi bir reklam yapılmayacaktır..
--Kargo ücreti karşı ödemeli gönderilmeyecek..Gönderen kendisi ödeyecek..

SEVGİ ve SAYGILARIMLA..

Kargo Adresi;

MUSTAFA NEVZAT TUNCEL İLK ÖĞRETİM OKULU..
BELKIS MAH. NO 30 NİZİP- GAZİANTEP

Geri
Üst Alt