Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ve GAZİANTEP'TEKİ KARDEŞ OKULUMUZ

Varol abi kargo geldiyse bilgilendirirmisin ona göre takip edeyim...

tarık gelen kargolar için arıyorlar ama şu ana şu kişiden geldi diye bir şey söylemedi kargo şirketleri..filanca şirketten geldi diyorlar..ama ben 5 inde okulda olacağım hepsini detaylı detaylı yazarım

varol abi memlekete gitmeden görüşecekmıyız ?
malzemeleri koli haline getiremedım henüz.. dağınık halde duruyor
daha öncede bahsettiğim gibi binada asansör olmadığı için hepsini indirmem zor olacak
ayrıca sadece benım arabam bu iş için yetersiz en az 3 arabaya ihtiyacımız war...

bayram sonrası işe başladığım zaman istanbul içinde olan tüm kargolarınızı ben veya arkadaşlarım adreslerinizden sizlerden alıcak ve G.Antep teki okulumuza ulaştıracaktır..bu arada antepte olucak varol görkem ve diğer antep li dostlar sizlerinde bana yardımcı olmasını rica ederim zira koliler sanırım kargo ile oldukça pahalı ulaştığından ben çalıştığım şirket ile antepe ulaştırıcam ve size telefon ile ulaştığımda size verilen adreste kim yakınsa o arkadaşım kolileri almasını rica edicem..yoksa bu iş yürümeyecek..yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

elimdeki nakiti kıyafet için (mont-kaban) kullanmaya karar verdik malum havalar çok soğuk ilgililere (-4:cool: duyrulur;)

bayram sonrası işe başladığım zaman istanbul içinde olan tüm kargolarınızı ben veya arkadaşlarım adreslerinizden sizlerden alıcak ve G.Antep teki okulumuza ulaştıracaktır..bu arada antepte olucak varol görkem ve diğer antep li dostlar sizlerinde bana yardımcı olmasını rica ederim zira koliler sanırım kargo ile oldukça pahalı ulaştığından ben çalıştığım şirket ile antepe ulaştırıcam ve size telefon ile ulaştığımda size verilen adreste kim yakınsa o arkadaşım kolileri almasını rica edicem..yoksa bu iş yürümeyecek..yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Abi adres vermen yeterli elimizden geleni yaparız.Alırım gerekirse Nizip e okula kadar götürürüm.

Geri
Üst Alt